Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Xhafajn

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.965Z

Pamje ekskluzive të Fatmir Xhafajt në krah të Enver Hoxhës

Top Story u fokusua kësaj here tek një profil i Fatmir Xhafajt, një nga politikanët më të spikatur të politikës shqiptare. Nëpërmjet pamjeve ekskluzive dhe të patransmetuara ndonjëherë, Top Story dokumentoi të kaluarën e Xhafajt në kohën e komunizmit. Kjo video kulmon edhe me nisjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.489Z

Si po e emëron Rama gjyqtar në Strasburg kunatin e Fatmir Xhafajt

Ish-kryeministri Berisha, në një status të tijin në "Facebook", sulmon kryeministrin Rama dhe kreun e Komisionit të Posaçëm të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafajn se po ndërhyjnë në konkursin për gjyqtar në Gjykatën Europiane të të drejtave të Njeriut në Strasburg. Sipas Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.965Z

Roli i Fatmir Xhafajt në luftën mes klaneve brenda PS

Ish-deputeti Kastriot Islami, e ka quajtur Fatmir Xhafajn një vegël të Partisë së Punës për shkak të angazhimeve të tij në sistemin e drejtësisë gjatë komunizmit. Është një personazh, është një vegël e PPSH që Rama e ka përdorur me efikastitet deri në minutën e fundit, tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.035Z

Edi Rama pranë dorëheqjes, Blushi e Majko vetëkandidohen për të drejtuar opozitën

Kryesocialisti po kalon dy ditët e fundit në korridoret e selisë, duke sharë shqiptarët që s’ia besuan gënjeshtrat, dhe duke akuzuar Islamin e Xhafajn që i propozuan kodin, por këta të fundit e bëjnë fajtor Edvinin se drejtoi fushatë të dobët e rrinte gjithë ditën me 99-shat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.277Z

A do ta dekretojë Nishani, Fatmir Xhafajn? Blendi Fevziu zbardh skenarët

Nga Blendi Fevziu Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka njoftuar një konferencë shtypi sot në ora 18:00. Është afër mendsh që konferenca e shtypit më shumë se sa me vizitën në Azerbajxhan të ketë lidhje me ndryshimet në qeveri dhe sidomos me emrat e ministrave të rinj. Midis tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.722Z

Fakti/Edvini shet Xhafën dhe bën Gjiknurin përfaqësues konfidencial për reformën zgjedhore

18-11-2011 / Gazeta 55 Përzgjedhja e Damian Gjiknurit në komisionin zgjedhor vërteton marrëdhënien e krisur të kryesocialistit me Fatmir Xhafën, por edhe parakushtin e Gjiknurit që të mos e ketë Xhafën si hije në negociatat e reja p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.362Z

Do hap librin e përgjimeve të Ramës në Shijak, kush e kërcënoi Fatmir Xhafajn?

Sesionin e ri parlamentar, opozita e ka nisur me fjalën e kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, e cila që në nisje të fjalës së saj ka sulmuar kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi dhe qeverinë lidhur me çështjen e negociatave për anëtarësimin në BE. Kryemadhi argumentoi se negociatat mbahen pen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama