Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nanon

Total: 1987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.237Z

Lëreni Fatos Nanon të (sh)fryhet!

Share Nga Mero Baze   Nuk është shumë interesante të dëgjosh Fatos Nanon qysh pas vitit 2005, por është shumë argëtuese të dëgjosh Berishën për Fatos Nanon qysh pas vitit 2007. Në shfrimin e fundit të Fatos Nanos, situata duket dhe më ekzaltuese. Fatos Nano, në hallin e vet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Kongresi, PS fton Fatos Nanon, Meidanin dhe Moisiun

Partia Socialiste i ka hapur derën ish-kryetarit të saj Fatos Nano, të cilin e ka ftuar të marrë pjesë në punimet e nesërme të Kongresit të kësaj partie. Po ashtu, ftesë i është shpërndarë edhe dy ish-presidentëve, Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Të pranishëm, gjithashtu, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

Berisha zbardh detaje të takimit me Fatos Nanon

TIRANë- Duke folur për rrugëtimin e tij të gjatë, kryeministri Sali Berisha pas kthimit nga Brukseli ku dorëzoi përgjigjet e pyetësorit për Shqipërinë, deklaroi sot në konferencën e mbajtur për shtyp se në Vjenë është takuar me “liderin historik të socialistëve”, sic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.307Z

LSI-ja thërret Fatos Nanon

Lëvizja Socialiste për Integrim ka thirrur Fatos Nanon që të bashkohet në koalicionin e saj opozitar. Kjo thirrje duket se i paraprin ndonjë aleance të re mes Ilir Metës dhe ish-kreut të PS-së duke qenë se i bashkon një kundërshtar i përbashkët brenda opozitës, Edi Rama. Prej disa mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.544Z

A po tallet Rama me Fatos Nanon?

Në emisionin "Tonight" të gazetares Ilva Tare, Kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama tha se ka marrë një SMS nga paraardhësi i tij Fatos Nano. "Ishte një sms njerëzor dhe shumë personal"- tha Rama, duke qene lakonik ne deklaraten e tij. Rama e falënderoi publikisht Nano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.137Z

Rama: E kam takuar Fatos Nanon

Kryeministri Edi Rama pranoi në intervistën e dhënë për gazetarin Ilir Babaramo se ka pasur një takim me ish-kryeministrin dhe ish-kryetarin e PS-së Fatos Nano. Po. E kam takuar Fatos Nanon. Kam takuar shumë njerëz, tha Rama shkurt. A është Nano një kandidaturë për President të vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Presidenti, PS nuk do të mbështesë Fatos Nanon

Share Partia Socialiste ka përcaktuar strategjinë qe do te ndjeke për zgjedhjen e presidentit te ri te republikës. Vizion Plus ka zbuluar nga burime konfidenciale vendimin e marre ne mbledhjen me dyer te mbyllura te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, i cili saktëson qëndrimin e parti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama