Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nanon

Total: 1987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.854Z

Nano, ultimatum për Ramën dhe PS

Fatos Nano Pas takimit me Ruçin, ish-kreu socialist mbledh ish-drejtues dhe deputetë të PS para takimit Rama-Berisha. Më kandidoni sot, ndryshe do të krijoj parti të re të majtë Ish-lideri historik i Partisë i Socialiste, Fatos Nano, ka kërkuar dje publikisht mbështetjen nga kryetari Edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.792Z

A fshihej Ambasada e SHBA pas burgosjes së Fatos Nanos? Rrëfehet diplomati amerikan

Ambasada Amerikane në Tiranë ka përkujtuar të hënën, 25 vjetorin e rihapjes së selisë diplomatike në Shqipëri. Të pranishëm, veç figurave të njohura të politikës, ishin dhe disa nga personat që kanë qenë të pranishëm çerekshekulli më parë. Një prej tyre, i ngarkuari me pune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.942Z

“Presidenti”, Nano kërkon sot ndihmën e Dules

TIRANË- Ish-kryeministri Fatos Nano pritet të takohet sot me kreun e Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut. Takimi me Dulen, vjen pas takimeve që ish-lideri i PS, ka zhvilluar më parë, me krerë të forcave politike në vend, ku ka kërkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.919Z

Berisha: Vlerësoj figurën e Nanos, por presidenti do jetë nga PD-ja

Share Pas takimit mes kryeministrit Berisha dhe kandidatit të vetëshpallur për president, Fatos Nano, Kryeministria ka lëshuar një njoftim, sipas të cilit, Berisha vlerëson figurën dhe marrëveshjet në të kaluarën me Fatos Nanon. Por, Berisha thotë se nuk mund ta mbështesë për presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.224Z

Nano socialistëve: Braktisni Ramën, unë mund Berishën

Një ditë pasi mori jetë “Lëvizja Nano për Fitoren e Socialistëve” tashmë ajo ka dhe moton e saj: Unë jam, Unë mundem. Ne jemi, Ne mundemi. Përmes një deklarate për shtyp “Lëvizja Nano për Fitoren e Socialistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.342Z

Fatos Nano, apel PS-së: “Merrni vendime të drejta, mos rrezikoni statusin”

08-06-2012 / Gazeta 55 Fakti/Edi Rama nuk propozon kandidatë, se deputetët e tij duan NanonLëvizja “Nano” ka mbështetës edhe në grupin parlamentar socialist. Vetëofrimi i Fatos Nanos si kandidat për presidentin e ardhshëm, ka vën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.279Z

Ruçi-Berishës: Kur do të shkoni në Tropojë

Autori i Lajmit: red.Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka akuzuar kryeministrin Sali Berisha se ka furnizuar me naftë Serbinë dhe kreun e saj, Sllobodan Milosheviç, duke punuar në këtë mënyrë kundër shtetit të Kosovës. Sipas tij, këto fakte dhe shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama