Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nanon

Total: 1987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.544Z

A po tallet Rama me Fatos Nanon?

Në emisionin "Tonight" të gazetares Ilva Tare, Kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama tha se ka marrë një SMS nga paraardhësi i tij Fatos Nano. "Ishte një sms njerëzor dhe shumë personal"- tha Rama, duke qene lakonik ne deklaraten e tij. Rama e falënderoi publikisht Nano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.137Z

Rama: E kam takuar Fatos Nanon

Kryeministri Edi Rama pranoi në intervistën e dhënë për gazetarin Ilir Babaramo se ka pasur një takim me ish-kryeministrin dhe ish-kryetarin e PS-së Fatos Nano. Po. E kam takuar Fatos Nanon. Kam takuar shumë njerëz, tha Rama shkurt. A është Nano një kandidaturë për President të vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Presidenti, PS nuk do të mbështesë Fatos Nanon

Share Partia Socialiste ka përcaktuar strategjinë qe do te ndjeke për zgjedhjen e presidentit te ri te republikës. Vizion Plus ka zbuluar nga burime konfidenciale vendimin e marre ne mbledhjen me dyer te mbyllura te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, i cili saktëson qëndrimin e parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.397Z

Darka, Berisha: Pesë arsyet e takimit me Fatos Nanon

Kryeministri Duke takuar Nanon, respektova të majtën shqiptare" Kryeministri Sali Berisha vendosi ta rishfaqte tek shqiptart dhe ta rikthente n skenn politike ish-kreun e PS-s, Fatos Nano, duke i njohur atij meritat e pamohueshme t kauzs s integrimit t vendit. Nj takim i till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Gramoz Ruçi: Betejën e kam me Saliun, jo me Fatos Nanon

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka bërë një koment shumë të shkurtër në lidhje me daljen e Fatos Nanos në fushatë në krah të kandidatit të pavarur, Arben Malaj. Ruçi tha shkurt për Panoramën: Nuk e kam lexuar atë që ka thënë Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.033Z

Rama: Me Fatos Nanon po bën diversion dhe po tallet qeveria

Share Kreu i PS-së, Edi Rama, i ftuar në Top Story, ka ripërsëritur sërish faktin se PS nuk mund të kandidojë Fatos Nanon si president, për sa kohë që ky i fundit nuk është një kandidat konsensual. Sipas Ramës, Nano po përdoret dhe po tallet nga qeveria, e cila po bën diversion me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.353Z

Po Rama a fitoi lotarinë kur takoi Fatos Nanon?

Foto 1 nga 35 "NJË MIK SPECIAL NË KRYEMINISTRI. Mbrëmë në COD (Qendra për Hapje dhe Dialog në Kryeministri) me një nga personalitetet më të spikatura botërore të sportit, trainerin e mirënjohur të futbollit Carlo Ancelotti, në një bashkëbisedim mbresëlënës për lidership

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama