Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nanon

Total: 1987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Presidenti, PS nuk do të mbështesë Fatos Nanon

Share Partia Socialiste ka përcaktuar strategjinë qe do te ndjeke për zgjedhjen e presidentit te ri te republikës. Vizion Plus ka zbuluar nga burime konfidenciale vendimin e marre ne mbledhjen me dyer te mbyllura te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, i cili saktëson qëndrimin e parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.397Z

Darka, Berisha: Pesë arsyet e takimit me Fatos Nanon

Kryeministri Duke takuar Nanon, respektova të majtën shqiptare" Kryeministri Sali Berisha vendosi ta rishfaqte tek shqiptart dhe ta rikthente n skenn politike ish-kreun e PS-s, Fatos Nano, duke i njohur atij meritat e pamohueshme t kauzs s integrimit t vendit. Nj takim i till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Gramoz Ruçi: Betejën e kam me Saliun, jo me Fatos Nanon

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka bërë një koment shumë të shkurtër në lidhje me daljen e Fatos Nanos në fushatë në krah të kandidatit të pavarur, Arben Malaj. Ruçi tha shkurt për Panoramën: Nuk e kam lexuar atë që ka thënë Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.033Z

Rama: Me Fatos Nanon po bën diversion dhe po tallet qeveria

Share Kreu i PS-së, Edi Rama, i ftuar në Top Story, ka ripërsëritur sërish faktin se PS nuk mund të kandidojë Fatos Nanon si president, për sa kohë që ky i fundit nuk është një kandidat konsensual. Sipas Ramës, Nano po përdoret dhe po tallet nga qeveria, e cila po bën diversion me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.353Z

Po Rama a fitoi lotarinë kur takoi Fatos Nanon?

Foto 1 nga 35 "NJË MIK SPECIAL NË KRYEMINISTRI. Mbrëmë në COD (Qendra për Hapje dhe Dialog në Kryeministri) me një nga personalitetet më të spikatura botërore të sportit, trainerin e mirënjohur të futbollit Carlo Ancelotti, në një bashkëbisedim mbresëlënës për lidership

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.394Z

PSV91 thirrje Ramës: Të mbështesim Fatos Nanon

Thirrjes së Fatos Nanos ndaj PS-së, për ta mbështetur në kandidimin e tij për President, i është bashkangjitur edhe Partia PSV91. Nëpërmjet një deklarate për shtyp, PSV91 i bën thirrje publike kryetarit të PS-së, Edi Rama dhe te gjitha Partive te Koalicionit te Majte që nën këtë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.967Z

Nesër Kongresi: PS fton Fatos Nanon, Meidanin dhe Moisiun

Partia Socialiste i ka hapur derën ish-kryetarit të saj, Fatos Nano, të cilin e ka ftuar të marrë pjesë në punimet e nesërme të Kongresit të kësaj partie. Po ashtu, ftesë i është shpërndarë edhe dy ish-presidentëve, Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Të pranishëm, gjithashtu, do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama