Rezultate te kerkimit per termin: +Fazlli

Total: 661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Fazlli pohon miqsin me Berishn

Biznesmeni boshnjak, Damir Fazlli ka pranuar se ka nj miqsi t ngusht me kryeministrin Sali Berisha, por q kjo sipas tij nuk ka ndikuar aspak n lehtsimet pr bizneset q ka hapur n Shqipri. N nj intervist pr TCH, ai ka pohuar se Nuk me duhet te jem mik me zotin Berisha per te patur avantazhe ne biznes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.770Z

Shyhet seanca gjyqësore për Damir Fazlliç

Është shtyrë sot seanca gjyqësore ndaj biznesmenit Serbo- Boshnjak Damir Fazlliç. Avokati i biznesmenit Fazlliç, ka deklaruar se akuzat e ngritura ndaj klientit të tij janë të paligjshme. Genc Gjokutaj është shprehur sot se prokuroria e akuzon Fazlliç për pastrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Fazlli, do t hetohet n gjendje t lir

Hije dyshimi mbi akuzat ndaj biznesmenit boshnjak, Damir Fazlli. Ai sht ln i lir pr tu hetuar n gjendje t till. Asgj nuk shte ditur pr mediat nse Fazlli ka paguar pr tu hetuar n gjendje t lir. Vendimi sht marr nga Prokuroria Federale e Bosnjes. E njjta gj nuk ka ndodhur me ish komandantin serb t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës

Për herë të parë serbo-boshnjaku Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës. Rreth ores 16.00 Damir Fazlliç është paraqitur në ndertesen e Prokurorisë ku është pyetur përreth 2 ore e 30 minuta nga prokurorët e çështjes Dritan Rreshka dhe Besim Cani. Pasi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Berisha: Hetim ndrkombtar pr Fazlli

Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se ndaj biznesmenit boshnjak, Damir Fazlli, do t ngrihet nj hetim ndrkombtar, por kjo sipas tij jo lidhur me shpifjet e shmtuara q jan adresuar ndaj tij dhe qeveris s djatht. Ai u shpreh i gatshm q t prballet me do lloj akuze nse dikush do t jet i mundur t fakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.041Z

Në Shqipëri rikthehet në skenë çështja Fazlliç

Në Shqipëri rikthehet në skenë çështja Fazlliç. Biznesmeni serbo-boshnjak i cili është nën hetim nga prokuoria shqiptare pasi dyshohet për pastrim parash dhe evazion fiskal, ishte dje pasdite në Tiranë, ku u paraqit përpara prokurorëve të cilët e morën në pyetje për a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Prokuroria nis procedim penal ndaj Fazlli

Duket se organi i akuzs ksaj here i sht prgjigjur apelit t politiks pr procedimin penal ndaj biznesmenit boshnjak Damir Fazlli. Prokuroria e Prgjithshme shpall zyrtarisht hetimet pr Damir Fazllic, por vetm pak or pas largimit t tij nga Shqipria dhe pat ditur asnj detaj lidhur me akuzat q i drejtohen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama