Rezultate te kerkimit per termin: +Felipe +Masa

Total: 386
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.536Z

Felipe Masa i pakenaqur me Ferrarin

Provat nuk kanë qenë shumë pozitive dhe piloti brazilian nuk duket shumë i kënaqur. Felipe Masa thotë se makina Ferrari duhet të punojë shumë për të qenë gati për fillimin e sezonit të ri, fillim që është tani n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.312Z

 Masa habitet: “Perse jam në spital?”Felipe Masa nuk mban mend asgjë nga aksidenti i tij i rëndë në provat kualifikuese të Çmimit të Madh të Hungarisë, të shtunën e kaluar

Felipe Masa nuk mban mend asgjë nga aksidenti i tij i rëndë në provat kualifikuese të Çmimit të Madh të Hungarisë, të shtunën e kaluar. “Çfarë ka ndodhur, përse jam unë këtu?”, - i ka pyetur Masa mjekët në spitalin e Budapestit. Të njëjtën pyetje piloti 28-vjeçar i Ferrarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.112Z

Felipe Masa: Nuk kam frikë të kthehem

Lagjja është në një vend luksoz, paksa të fshehur dhe mbi të gjitha pa e njohur. Taksistit i duhet të shohë më parë hartën për ta gjetur. Në lagjen rezidenciale "Morumbika" sheh grataçiela me pasqyra, palma, truproja përpara dyerve të vilave dhe një djalosh që lan trotuarin, pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.490Z

Montezemolo: Masa nuk vihet ne diskutim

Presidenti i Ferrarit, Luka Kordero di Montezemolo, e mbron me shpate jashte millit Felipe Masen, ndonese braziliani ka bere paraqitje jo te mira ne dy garat e para te sezonit: "Felipe Masa nuk diskutohet ne menyre absolute, ka thene Montezemolo ne asamblene e aksionereve te FIAT-it. Madje, ne, te F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.942Z

Felipe Massa kthehet në pistë me Ferrarin

Rreth orës 10:45, Felipe Masa ka bërë debutimin e tij në pistë në bordin e një makine të Formula 1 pas incidentit që e la jashtë botërorit që nga Çmimi i Madh i Hungarisë. Braziliani, pas "ok" të Komisionin Mjekësor të FIA-s, ka mundur të hipë mbi një Ferrari F2007 privat dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.035Z

Triumfon Alonso, Masa rikuperon 2 pikë

Mes Luis Hemilton e Felipe Masa duket një garë që nuk dëshiron të fitojë titullin. Dhe krejt në heshtje fiton Fernando Alonso. Ashtu siç ndodhi në Singapor, dy javë më parë, spanjolli i Renault ka përfituar nga gafat mes dy rivalëve në luftë për titull kampion dhe ka triumfuar me me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Masa në pole, Raikonen i treti

Skuderia Ferrari arriti një tjetër "pole position" kur braziliani Felipe Masa ia doli të regjistrojë kohën më të shpejtë në kualifikueset e Cmimit të Madh të Malajzizë. Shoku i tij ekipit, Kimi Raikonen do të niset nga rreshti i dytë, pasi u kualifikua i treti. Zhan Todt, drejtori i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama