Rezultate te kerkimit per termin: +Fieri

Total: 5274
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.295Z

Trafikimi ne kerkim nje 22-vjecar nga Fieri

Nje 22-vjecar nga Fieri eshte shpallur ne kerkim nga policia e komisariatit te Fierit. Kane qene punonjesit e seksionit kunder trafiqeve prane kesaj drejtorie ata qe kane shpallur ne kerkim 22-vjecarin Enea Ngresi banues ne fshatin Ferme lirim. Ndaj ketij shtetasi ka filluar procedimi penal pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.272Z

Fieri mbushet me parulla kundër Janullatos

Pak orë përpara mbërritjes në Shqipëri të ministrit të Jashtëm të Greqisë, Venizellos, në axhendën e të cilit është edhe një takim me kreun e kishës ortodokse shqiptare Janullatos, qyteti i Fierit u mbush me fletushka qe kishin parulla kundër hirësisë së tij. Lajmin e bën t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.959Z

Fieri pa stacion metereologjik, orientimi nga qytetet fqinjë

>Fieri, një nga qytetet më të mëdha të Shqipërisë vazhdon të vuajë mungesën e një stacioni meteorologjik. Të marrësh përditë parashikimin e motit nga qytetet fqinje, nuk rezulton një praktikë shumë e besueshme, pasi në të shumtën e rasteve parashikimet nuk janë të sakta. Në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.927Z

Fieri në errësirë, defekt në nënstacion

Një avari në një nga nënstacionet elektrike ka lënë pa drita një pjesë të qytetit të Fierit gjithë paraditen e së dielës. OSSH njoftoi se avaria në nënstacionin Fieri 1 ka ndodhur si pasojë e motit të keq në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Defekti ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.495Z

Gjirokastër, ndalohen 21 klandestinë, në pranga dy persona nga Fieri

GJIROKASTER-Policia e Gjirokastrës, e sektorit antitrafik ka ndaluar sot 21 klandestinë, që vinin nga Sudani, Maroku e Ertirea, me destinacion vendet e BE-së. Policia bën me dije se ka zhvilluar dy operacione antitrafik, nga ku u bë i mundur ndalimi i 21 klandestinëve në fushën “Arsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.188Z

Më larg Fieri se Roma

Petrit Vasili Në takimet e furishme të Berishës për “privatizimin” e ftesës në NATO, në shumë komuna e bashki të vendit është sigurisht për t’u mbajtur mend ajo që ai dialogoi në një nga komunat e Fierit me fshatarët e këtyre komunave. Berisha u shpjegoi atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.651Z

Fieri, merr fund hegjemonia socialiste

Autori i Lajmit: red.I njëjti fenomen është shfaqur edhe në qarkun e Fierit, pra tendenca e votimit i është kthyer dhe ngjyrës “blu”, një obsesion për ta deri përpara dy vjetësh. Fieri dhe zonat përreth tij janë tashmë të njohura për tendencën e votës “rozë” apo siç thon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama