Rezultate te kerkimit per termin: +Fieri

Total: 5274
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.927Z

Fieri në errësirë, defekt në nënstacion

Një avari në një nga nënstacionet elektrike ka lënë pa drita një pjesë të qytetit të Fierit gjithë paraditen e së dielës. OSSH njoftoi se avaria në nënstacionin Fieri 1 ka ndodhur si pasojë e motit të keq në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Defekti ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.495Z

Gjirokastër, ndalohen 21 klandestinë, në pranga dy persona nga Fieri

GJIROKASTER-Policia e Gjirokastrës, e sektorit antitrafik ka ndaluar sot 21 klandestinë, që vinin nga Sudani, Maroku e Ertirea, me destinacion vendet e BE-së. Policia bën me dije se ka zhvilluar dy operacione antitrafik, nga ku u bë i mundur ndalimi i 21 klandestinëve në fushën “Arsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.188Z

Më larg Fieri se Roma

Petrit Vasili Në takimet e furishme të Berishës për “privatizimin” e ftesës në NATO, në shumë komuna e bashki të vendit është sigurisht për t’u mbajtur mend ajo që ai dialogoi në një nga komunat e Fierit me fshatarët e këtyre komunave. Berisha u shpjegoi atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.651Z

Fieri, merr fund hegjemonia socialiste

Autori i Lajmit: red.I njëjti fenomen është shfaqur edhe në qarkun e Fierit, pra tendenca e votimit i është kthyer dhe ngjyrës “blu”, një obsesion për ta deri përpara dy vjetësh. Fieri dhe zonat përreth tij janë tashmë të njohura për tendencën e votës “rozë” apo siç thon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.608Z

Berisha: Fieri me universitet

Fier - Kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar një takim dje pasdite me qytetarë të Fierit. Berisha ka nënvizuar edhe njëherë premtimet e mbajtura nga qeveria e tij, si dyfishimi i pensioneve në fshat si dhe rritja e tyre me 50% deri 70% në qytet. “Në këto katër vite ne së bashku do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.784Z

Moti i keq, përmbytet sërish Fieri

Reshjet e dendura që kanë rënë ditën e djeshme kanë bërë që Fieri të përmbytet sërish. Nga dalja e lumit Gjanica mësohet se janë përmbytur dy lagje të Fierit. Bëhet fjalë për lagjen "1 Maji" dhe "Konferenca e Pezës". Uji i dalë nga shtrati ka përmbytur disa biznese dhe banesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.301Z

Tirana, Durresi e Fieri, qytetet me te zhurmshme

Tirana Durresi dhe Fieri, jane qytetet me te zhurmeshme gjate nates. Kjo jo se kane jete nate te zhvilluar, por se ka nje qarrkullim te larte makinash. Nderkohe gjate tre viteve te fundit eshte shtuar ndotja urbane.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama