Rezultate te kerkimit per termin: +Figuron

Total: 3247
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.978Z

"Shqypja, ne lista figuron 158 vjece"

Shqype Hasibra, shtetasja qe ne listat e zgjedhesve figuronte se ishte 158 vjec dhe ne fakt eshte vetem 58, ka shkaktuar debate te ashpra mes partive politike. Selia roze, u shpreh se listat e zgjedhesve po manipulohet qartazi nga qeveria ne pushtet. Sipas tyre, kete e verteton dhe ekzistenca e nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.359Z

Visho Ajazi figuron edhe zv.ministër

Gazeta ShqipRrjetet - Kreu i ri i SHISH-it, Visho Lika, është një nga drejtuesit e vetëm në botë të shërbimit sekret, i cili ka një faqe aktive në rrjetin social Facebook Teknologjia - Informatika dhe teknologjia duket se, përveçse profesion, janë dhe pasioni i Likës, i cili në kurr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.223Z

Miço: “Albdemil” nuk figuron e regjistruar

Inspektorati i Punës është i përjashtuar me ligj nga kontrollet për tragjedinë e Gërdecit. Një deklaratë e tillë është dhënë nga kreu i këtij inspektorati, Thoma Miço, i cili deklaron se institucioni që ai drejton nuk mund të kryente kontrolle në lidhje me aktivitetin e firmës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.816Z

Kreu i SHISH nuk figuron në Regjistrin Kombëtar të Gjendjes Civile

Kreu i SHISH i emëruar pak ditë më parë nuk figuron në Regjistrin Kombëtar të Gjendjes Civile. Sipas gazetës Shqip, emri i Visho Likës nuk gjendet në listë në Regjistrin Kombëtar Civil të vitit 2008. Ende është e pa konfirmuar nëse mosprezenca e Likës në Regjistrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.680Z

MPJ 15-vjecarja nuk figuron ne listen e pasagjereve te Norman Atlantic

brbrMinistria e Puneve te Jashtme te Shqiperise ka thene se ne listen e saj te pasagjereve te tragetit Norman Atlantic nuk figuron emri i 15-vjecares shqiptare R Sherifibrbr brbrNepermjet nje reagimi te shkurter MPJ-ja ben te ditur se nuk ka pasur asnje kerkese prane ketij institucioni per te mesua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.881Z

Shkup, Kosova nuk figuron në tekstet shkollore

SHKUP- "Maqedonia në pjesën veriore të saj kufizohet vetëm me Serbinë", kështu shkruan në tekstin e lëndës së Shoqërisë për klasën e katërt të shkollës fillore. Në këtë tekst shkollor të botuar në vitin 2009, Kosova nuk figuron si fqinj i Maqedonisë, edhe pse ajo ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.424Z

Asnjë shenjë e Rezolutës çamenuk figuron në fletoret zyrtare

Të tjera rreth shkrimit /VD Më 15 prill, pikërisht ditën që votohej shkarkimi i anëtarit të KQZ, Ilirjan Muho, kryeparlamentarja Jozefina Topalli deklaroi se Rezoluta Çame do të hyjë në fuqi menjëherë pas botimit në Fletoren Zyrtare. Një muaj pas këtij premtimi Rezoluta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama