Rezultate te kerkimit per termin: +File

Total: 1489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.618Z

File Elbasani e meriton vendin e pare

Sezonin e ardhshem elites se futbollit shqiptar pritet ti bashkohen edhe dy skuadra te tradites Elbasani dhe Apolonia qe kryesojne te shkeputura nga ndjekeset me te aferta ne Kategorine e Pare dhe ndahen me vetem 1 pike nga njera-tjetrabr br Kater ndeshjet e mbetura do te percaktojne edhe ekipin k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.242Z

File: Tri pikët me Gramozin, të domosdoshme në këtë çast delikat

Nga Elton Karaj Trajneri i verdhebluve, Ilirian File, pavarësisht mungesave që do të ketë, beson se ekipi i tij i ka mundësitë për të fituar ndaj kolonjarëve të shtunën Elbasanasit kanë arritur të kualifikohen për në turin tjetër të kupës, duke përmbysur humbjen 1-0 të ndeshjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.238Z

Çmimet e 100 vjetorit të klubit trajneri File ndihet e sigurtë

Të enjten klubi i futbollit i Elbasanit ka festuar 100 vjetorin e themelimit të tij. Dhe në mbrëmjen, në të cilën janë mbledhur të gjithë ata që kanë bërë historinë e klubit verdheblu, janë shpërndarë dhe disa çmime. E një ndër ta ka qenë edhe trajneri aktual i Elbasanit, Ilirj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.830Z

File i Elbasanit flet me sigurinë e kryesimit: Jemi skuadër e kompletuar

Nga Mariglen Miraka Elbasani, pas pushimit të së dielës, dje ka nisur përgatitjet për transfertën e vështirë të Pogradecit, që do të luhet të shtunën e ardhshme. Në një prononcim për Gazeta e Sportit, trajneri i Elbasanit, Ilirjan File, edhe duke qenë me sigurinë që i jep kryesimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.937Z

Tifozët shqiptarë në Gjenova, Mediat italiane: Një shembull civilizimi

Mediat italiane i kanë bërë jehonë sjelljes së tifozëve shqiptarë në stadiumin e Xhenovas. Për "La Gazzetta Dello Sport" ata ishin shembull i civilizimit. Edhe mediat e tjera përtej Adriatikut I kanë dhënë hapësirë pankartave të nxjerra në stadiumin "Luixhi Ferraris" ku tifozët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.168Z

Ky është Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge

Samsung ka prezantuar sonte në Kongresin Mobil Botëror që po mbahet në Barcelonë dy smartphonët e ri, Samsung Galaxy S6 dhe Samsung Galaxy S6 Edge. Por cilat janë karakteristika kryesore të modeleve të reja? Ja disa prej tyre: Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge vij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.940Z

Kosshare ua lehtëson punën

Dy të rinjtë Gardian Mehmet dhe Muhamet Gërvalla kanë bërë një ueb-faqe, në të cilën kosovarët mund të shkarkojnë “file” të ndryshëm, duk filluar nga lojërat deri te dokumentet e ndryshëm për universitete. Ideja u kishte ardhur nga faqja rapidshare.com, por tani ata kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama