Rezultate te kerkimit per termin: +Fillimisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.713Z

Depresioni, i moshuari hidhet me qëllim në shinat e trenit

TIRANE – Një i moshuar gjeti vdekjen e menjëhershme paraditen e djeshme, teksa u përplas nga treni i linjës Tiranë-Durrës, në afërsi të stacionit hekurudhor të Vorës. Ngjarja e rëndë fillimisht u hetua si aksident dhe, për këtë arsye, Policia e postës së Vorës shoqëroi edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.410Z

Kuvend Elvis Cefa anetari i ri i KLD-se

Mazhoranca e udhëhequr nga demokratët konfirmohet solide, edhe me votim të fshehtë. Elvis Cefa, kandidati i propozuar nga Partia Demokratike mori 71 vota të cilat në kushtet e mosvotimit të opozitës, heqin çdo dyshim se ato janë të mazhoranc&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.445Z

Videoskandali Meta-Prifti prokuroria hap hetimet

Procedurat Zv.kryeministri nen hetim per korrupsion dhe shperdorim detyre Prokuroria njofton zyrtarisht se kane filluar hetimet per videopergjimin Meta-Prifti duke sekuestruar prane emisionit Fiks Fare kaseten filmike. Ne deklaraten e Prokurorise se Pergjithshme thuhet se pas shfaqjes se materialev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.219Z

Drenica me telashe

Futbollistët e Drenicës qe dy muaj nuk kanë marrë paga. Ata paralajmërojnë bojkot të stërvitjeve dhe ndeshjeve, nëse obligimet ndaj tyre nuk kryhen. Drejtuesit e klubit kuqezi premtojnë se gjatë kësaj jave do të rregullohet gjithçka. Nga Valon Konushevci më 14 mars 2011 në ora 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.353Z

Tirane, aksidentohet oficeri i policise, po percillte personalitetet ne Shkoder

TIRANE - Nje oficer i Njesise se Policise Rrugore te Tiranes eshte plagosur rende teksa shoqeronte eskorten e personaliteteve shteterore qe po udhetonin nga Tirana ne drejtim te Shkodres, per shkak te situates se krijuar nga permbytjet. Ngjarja e rende ka ndodhur rreth nje jave me pare, por nuk esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.198Z

Vendimi qeveria kthen oponencen per veprat mbi 1 milion USD

Qeveria ka rikthyer ne fuqi oponencen teknike per te gjitha ndertimet qe kalojne vleren mbi 1 milion dollare. Ne gusht te ketij viti qeveria miratoi heqjen e kesaj oponence per koncesionet e hidrocentraleve por dje me nje vendim te ri eshte rikthyer ky kriter duke mos perjashtuar asnje kategori proj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.901Z

Mbyten nusen lihen ne burg nene e bir

ELBASAN - Burg pa afat ka qene masa e arrestit per 67-vjecaren Tixhe Belba dhe djalin e saj Alfred Belba 32 vjec me banim ne Skroske te komunes Qukes ne rrethin e Librazhdit. Gjyqtari Zihni Shahu pasi ka degjuar pretendimet e prokurores Erida Lamcja dhe te avokatit mbrojtes ka vendosur masen burg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama