Rezultate te kerkimit per termin: +Fillimisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.969Z

Lushtaku, zemërthyer

Kushtrim Lushtaku ka mbetur paksa i lënduar, pasi dështoi transferimi i tij në Orebro. Klubi suedez i ofroi kontratë, por më pas i ndërroi fjalët, duke kërkuar kohë. 21 vjeçari shpreson ende të nënshkruajë me këtë klub, por përmend edhe mundësi të tjera që ka në Suedi. Nga Expres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.457Z

Financat, 200 mijë dollarë për konsulencë për eurobondet

Qeveria pritet të paguajë rreth 197 milionë lekë për katër muaj Konsulenti që qeveria synon të zgjedhë për të emetuar eurobondet sovrane të Shqipërisë pritet t’i kushtojë taksapaguesve rreth 200 mijë dollarë për katër muaj punë, bëhet e ditur nga buletini zyrtar i prokuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.878Z

Ngacmime mes Klodit dhe Hakiut

21/04/10 19:05 Fillimisht Jona e më pas edhe Klodi vijnë për tu folur djemve që kanë pirë cigare në tualet. Klodi shkon në kuzhinë për të përgatitur dicka për të ngrënë. Tre djemtë e tjerë, vazhdojnë ende me batuta e me shaka me nejri-tjetrin e në këtë rast, përfshihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.497Z

Nominimi si strategji

30/04/10 19:10 Jetmiri dhe Erioni disktutojnë ndër të tjera për nominimet si strategji. Ata përmendin rastin e Adës e cila gjatë eleminimit të dy-fishtë zgjodhi përballë vetes në nominim Bertinën dhe Edin, por ishte ajo që u votua më shumë nga pupliku dhe u eleminua. Jetmiri t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.484Z

Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet për Pjetër Ndrevatën

Dosja Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për 60-vjeçarin Pjetër Ndrevata, i cili akuzohet për kryerje të veprimeve të turpshme me fëmijë të vegjël. Dosja është dërguar për gjykim, dhe i moshuari akuzohet se ka detyruar një fëmijë pesëvjeçar t’i prekte organet gjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.965Z

Shekulli dhe marreveshja Nano-Bechetti

Marreveshja Nano-Bechetti per import dhe djegie plehrash e denoncuar fillimisht nga Shekulli u tentua te mbahej e fshehte per publikun ne 2004. Pas zbulimit te ekzistences se kesaj marreveshjeje Shekulli i prezantoi publikut permbajtjen e saj qellimet shifrat demet rreziqet gjithcka qe sherbeu me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.476Z

“Luftë” me thika mes rrepistëve, dy të plagosur pas sherrit në lokal

TIRANE - Një konflikt mes dy grupeve prej adoleshentësh, i cili ka filluar dje rreth orës 19:00, në një lokal pranë gjimnazit “Sami Frashëri”, përfundoi me dy të plagosur, njëri prej të cilëve ndodhet në rrezik për jetën në Spitalin Ushtarak. Policia dyshon se konflikti k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama