Rezultate te kerkimit per termin: +Fillimisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.481Z

Fillimisht demokratë, pastaj liberalë

  Nga Mustafa Nano Në pamje të parë të jepet përshtypja, se në debatin politik shqiptar lidhur me rihapjen e kutive të votimit ka një kontrast të fortë midis atyre që shenjtërojnë demokracinë dhe atyre që shenjtërojnë institucionet, duke na e shndërruar kështu emërtimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.215Z

FOTOT/ Ushtria nis pastrimin e territorit, fillimisht hiqen plehrat në pikat kufitare

Forcat e ushtrisë kanë nisur të shtunën një aksion për pastrimin e territorit në pikat kufitare në Han të Hotit, Murriqan dhe akset nacionale në veri të vendit. Filluam që në mëngjes në pikat kryesore hyrëse të Shqipërisë. Do të vijojmë edhe me aksion kryesor që lidh veriun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.033Z

E dashura e djalit të Topallit: Fillimisht ai u bë xheloz

Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, rrëfen në një intervistë për GSH-në angazhimet e saj si prezantuese në Agon Channel dhe për marrëdhëniet me të dashurin. Maturantja e Petro Ninit nënvizon se tashmë ka ndryshuar mendje, nuk do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.119Z

Tadic Fillimisht bisedimet me ekipe ekspertesh dhe me pas konfirmimi politik

Serbia mbetet e gatshme per dialog me Prishtinen te cilin fillimisht duhet ta udheheqin ekipet e eksperteve dhe ata me pas do te kene edhe konfirmimin politik ka deklaruar sot kryetari i Serbise dhe kryetari i Partise Demokratike te Serbise DSS Boris Tadic ne mbledhjen e Keshillit kryesor te partise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.029Z

Qeveria e re, presidentja fillimisht mandaton Thaçin

KOSOVË-Gjykata Kushtetuese e Kosovës ka vendosur se kush duhet të formojë qeverinë e re; partia që doli e para në zgjedhje apo koalicioni që ka shumicën në Parlament. Një burim i Gazetës Express bën me dije se Gjykata ka vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.509Z

Vritet 21-vjeçari, fillimisht u dyshua se u asfiksua

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Gjirokastër ku 21 Haki Manaj ka gjetur vdekjen. Polica e Gjirokastrës ka theksuar se nuk bëhet fjalë për asfiksi, ashtu siç dyshohej në fillim, por për vrasje që i ngjan një skenari të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.592Z

Klajda Gjosha: Meta më telefonoi, nuk e prisja ofertën për tu bërë ministre ndaj hezitova fillimisht

Klajda Gjosha, drejtuese e grave të LSI-së dhe ish/zëvendësministre në kabinetin e Sali Berishës, tani do të drejtojë Ministrinë e Integrimit. Normalisht për mua ishte një kënaqësi shumë e madhe që mu bë një ofertë e tillë, pavarësisht se më duhet të heq dorë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama