Rezultate te kerkimit per termin: +Fillimisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.509Z

Vritet 21-vjeçari, fillimisht u dyshua se u asfiksua

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Gjirokastër ku 21 Haki Manaj ka gjetur vdekjen. Polica e Gjirokastrës ka theksuar se nuk bëhet fjalë për asfiksi, ashtu siç dyshohej në fillim, por për vrasje që i ngjan një skenari të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.592Z

Klajda Gjosha: Meta më telefonoi, nuk e prisja ofertën për tu bërë ministre ndaj hezitova fillimisht

Klajda Gjosha, drejtuese e grave të LSI-së dhe ish/zëvendësministre në kabinetin e Sali Berishës, tani do të drejtojë Ministrinë e Integrimit. Normalisht për mua ishte një kënaqësi shumë e madhe që mu bë një ofertë e tillë, pavarësisht se më duhet të heq dorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.040Z

Fillimisht hetime pastaj konsekuenca - Guttenberg merr ne shqyrtim Bundeswehrin

Fillimisht duhet te hetohet me kujdes pastaj duhen nxjerre konsekuencat. Qe te premten shtypi frenat ministri i mbrojtjes Karl-Theodor zu Guttenberg kur mediet publikonin gjithnje e me shume hollesi mbi gjendjen e keqe ne ushtrine gjermane. Nuk duhet te kete denime paraprake paralajmeroi ministri d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.176Z

Bursa e Tiranës fillimisht do të çelet me 20 kompani

Në Shqipëri, bursa e Tiranës nuk funksionon në mënyrë zyrtare dhe biznesi i shet aksionet në treg të zi. Ekspertët në Autoritetin e Mbikëqyrjes Financiare thonë, se tregu i kapitaleve (bursa), mbetet ende pjesa më e pazhvilluar e tregut të letrave me vlerë në Shqipëri. Pas ligjit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.668Z

Dialogu - fillimisht suksese teknike

Njohesit kosovare e serbe te rrethanave politike vleresojne se synimi kryesor i fazes se pare te dialogut ndermjet Prishtines e Beogradit do te jete arritja e sukseseve sic i quajne ata te vogla per ceshtje teknike per te vazhduar eventualisht me vone me ceshtje politike. Njohja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.744Z

Vitin tjetër tekste falas, fillimisht deri në klasë të katërt

Opozita pretendon se ofrimi i teksteve shkollore falas është nismë e saj, jo vetëm si pjesë e programit elektoral të qershorit, por edhe në formën e një projektligji që e ka dorëzuar në Kuvend më datë 30 tetor. Kjo ju ka mbetur, të vidhni edhe iniciativat ligjore të PD, se mirë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.147Z

Selami angazhohet për partinë e Topit, kujdeset fillimisht për marrëdhëniet me SHBA dhe diasporën

Share Ish-kryetari i Partisë Demokratike, i larguar me dhunë 17 vite më parë nga drejtimi i kësaj partie dhe më pas nga gjithë strukturat e partisë së parë opozitare, Eduart Selami tashmë është aktivizuar maksimalisht për partinë e re të Topit. Ndërkohë që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama