Rezultate te kerkimit per termin: +Flori

Total: 2472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.370Z

Flori godet me Nallane 2

var fbShare url httpvizionplusalflori-godet-me-nallane-2size smallbrbrPara pak minutash producenti Flori Mumajesi ka lajmeruar ndjekesit e tij ne Instagram se nje surprize e madhe eshte duke ardhur Flori dhe dj Vicky kane pergatitur nje projekt te ri i cili pritet te publikohet se shpejti dhe mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.170Z

Flori komenton sendet e perzgjedhura

Banori tjeter i cili fillon te kryeje proven ehste Floriani. Sendi i pare i perzgjedhur prej tij eshte aparati fotografik. Ai thote se ky aparat i kujton kur ka qene i vogel dhe sapo kishin dale aparatet fotografike. fLORIi tregon se ka luajtur rolin e fotografit per shume kohe. Sendi tjeter i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.000Z

Triumfon Flori

Salla e sporteve ‘’1 tetori’’ në Prishtinë ishte vendtakim i shumë personazheve publike nga muzika, arti e politika, të cilët i bashkoi ceremonia e ndarjes së shpërblimeve më të rendësishme për videoklipe muzikore në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Flori dhe Rafting

Kjo është periudha më e mirë për të bërë rafting e mesa duket për Florjan Binajn është edhe mëmyra më e mirë për tu qetësuar pas një sezoni të suksesshëm në Portokalli. Është viti i tret&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.268Z

Flori i kthehet...

Këngëtari Flori Mumajesi është shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore. Ai është i pranishëm pothuajse në çdo vend ku kërkohet nga simpatizuesit e tij. Mirëpo, ai nuk ishte i pranishëm në një qytet shqiptar ndonëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Kush ishte Doktor Flori

brbr Te gjithe e njihnim Doktor Florin per batutat e tij por edhe si realist Florian Kondi ishte nje nga kengetaret e rrymes rep ne Shqiperi qe sollen ne muzike nje fryme tjeterbrbr brbrNe fillimet e karrieres se tij e kujtojme Dr Florin si lideri i grupit muzikor West Side Family i cili u be i njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Flori, skena hot me balerinat (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Threedots kanë krijuar një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon, por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama