Rezultate te kerkimit per termin: +Flori

Total: 2472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.170Z

Flori komenton sendet e perzgjedhura

Banori tjeter i cili fillon te kryeje proven ehste Floriani. Sendi i pare i perzgjedhur prej tij eshte aparati fotografik. Ai thote se ky aparat i kujton kur ka qene i vogel dhe sapo kishin dale aparatet fotografike. fLORIi tregon se ka luajtur rolin e fotografit per shume kohe. Sendi tjeter i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.000Z

Triumfon Flori

Salla e sporteve ‘’1 tetori’’ në Prishtinë ishte vendtakim i shumë personazheve publike nga muzika, arti e politika, të cilët i bashkoi ceremonia e ndarjes së shpërblimeve më të rendësishme për videoklipe muzikore në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Flori dhe Rafting

Kjo është periudha më e mirë për të bërë rafting e mesa duket për Florjan Binajn është edhe mëmyra më e mirë për tu qetësuar pas një sezoni të suksesshëm në Portokalli. Është viti i tret&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.268Z

Flori i kthehet...

Këngëtari Flori Mumajesi është shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore. Ai është i pranishëm pothuajse në çdo vend ku kërkohet nga simpatizuesit e tij. Mirëpo, ai nuk ishte i pranishëm në një qytet shqiptar ndonëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Kush ishte Doktor Flori

brbr Te gjithe e njihnim Doktor Florin per batutat e tij por edhe si realist Florian Kondi ishte nje nga kengetaret e rrymes rep ne Shqiperi qe sollen ne muzike nje fryme tjeterbrbr brbrNe fillimet e karrieres se tij e kujtojme Dr Florin si lideri i grupit muzikor West Side Family i cili u be i njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Flori, skena hot me balerinat (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Threedots kanë krijuar një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon, por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Elvana dhe Flori bëjnë publike lidhjen e tyre

Share Është përfolur shumë se dy nga këngëtarët më të dëgjuar në hapësirën shqiptare kanë një lidhje, por ata vetëm kanë mohuar. Por tani Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë dalë hapur, duke shfaqur dashurinë për njëri- tjetrin. Siç raporton Panorama,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama