Rezultate te kerkimit per termin: +Flori

Total: 2472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.760Z

Kush ishte Doktor Flori

brbr Te gjithe e njihnim Doktor Florin per batutat e tij por edhe si realist Florian Kondi ishte nje nga kengetaret e rrymes rep ne Shqiperi qe sollen ne muzike nje fryme tjeterbrbr brbrNe fillimet e karrieres se tij e kujtojme Dr Florin si lideri i grupit muzikor West Side Family i cili u be i njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Flori, skena hot me balerinat (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Threedots kanë krijuar një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon, por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Elvana dhe Flori bëjnë publike lidhjen e tyre

Share Është përfolur shumë se dy nga këngëtarët më të dëgjuar në hapësirën shqiptare kanë një lidhje, por ata vetëm kanë mohuar. Por tani Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë dalë hapur, duke shfaqur dashurinë për njëri- tjetrin. Siç raporton Panorama,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Flori, baba shembullor (FOTO)

Florjan Binaj, aktori i dashur i "Portokalli" ka pak muaj që është bërë baba. Ai nuk e fsheh aspak faktin që është tejet i dhënë pas Krenës së vogël. Bukuroshja e tij duket shumë e qetë në gjoksin e babi Florit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.850Z

Flori Mumajesi nudo (Foto)

Është këngëtar dhe producent i njohur, njeri kreativ dhe i talentuar. Ndër tjerash Flori Mumajesi është njëri na artistët më të pëlqyer nga gjinia femërore. A keni menduar ndonjëherë se Flori Mumajesin mund ta shihni nud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.206Z

Flori vjen me “Ke”

Këngëtari nga Sqipëria, Flori Mumajesi e ka publikuar edhe videoklipin më të ri të titulluar thjesht “Ke”. Pos këngës që është mjaftë e bukur, Flori nuk ka hezituar që në videospotin e tij të fut edhe skena tejet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.980Z

Flori frymëzimi i Elvanes

Këngëtari dhe producenti i njohur shqiptar Flori Mumajesi sot ka festuar ditëlindjen. Flori, është uruar nga shumë miq e kolegë. Urimi më special që ka shkuar në adresë të hit-bërësit ka qenë ai i Elvana Gjates. Kjo e fundit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama