Rezultate te kerkimit per termin: +Flori

Total: 2472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Elvana dhe Flori bëjnë publike lidhjen e tyre

Share Është përfolur shumë se dy nga këngëtarët më të dëgjuar në hapësirën shqiptare kanë një lidhje, por ata vetëm kanë mohuar. Por tani Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë dalë hapur, duke shfaqur dashurinë për njëri- tjetrin. Siç raporton Panorama,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Flori, baba shembullor (FOTO)

Florjan Binaj, aktori i dashur i "Portokalli" ka pak muaj që është bërë baba. Ai nuk e fsheh aspak faktin që është tejet i dhënë pas Krenës së vogël. Bukuroshja e tij duket shumë e qetë në gjoksin e babi Florit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.850Z

Flori Mumajesi nudo (Foto)

Është këngëtar dhe producent i njohur, njeri kreativ dhe i talentuar. Ndër tjerash Flori Mumajesi është njëri na artistët më të pëlqyer nga gjinia femërore. A keni menduar ndonjëherë se Flori Mumajesin mund ta shihni nud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.206Z

Flori vjen me “Ke”

Këngëtari nga Sqipëria, Flori Mumajesi e ka publikuar edhe videoklipin më të ri të titulluar thjesht “Ke”. Pos këngës që është mjaftë e bukur, Flori nuk ka hezituar që në videospotin e tij të fut edhe skena tejet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.980Z

Flori frymëzimi i Elvanes

Këngëtari dhe producenti i njohur shqiptar Flori Mumajesi sot ka festuar ditëlindjen. Flori, është uruar nga shumë miq e kolegë. Urimi më special që ka shkuar në adresë të hit-bërësit ka qenë ai i Elvana Gjates. Kjo e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.911Z

Flori Mumajesi vjen me risi

Është njëri ndër këngëtarët me më së shumti hite në skenën tonë. Bëhet fjalë për producentin e këngëtarin e njohur Flori Mumajesi i cili ka njoftuar përmes faqes së tij zyrtare në Twitter se së s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.066Z

Flori dhe Elvana entuziastepas koncertit ne Totonto

Flori Mumajesi thote se te performosh para publikut kanadez ne Toronto eshte nje pervoje e paharrueshme.Flori dhe kengetarja Elvana Gjata javen e kaluar kane mbajtur nje koncert ne nje klub nate Maro Super Club ne Toronto i organizuar nga MODO Productions. Dhe gjate nje prononcimi kantautori thote

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama