Rezultate te kerkimit per termin: +Florida

Meta: total 1000 / total_found 2765 / time 0.001 / keyword[0] florida / docs[0] 2765 / hits[0] 3761 /
Trump kritikon FBI-në pas sulmit në shkollën në Florida
  • 2018-02-18

Trump kritikon FBI-në pas sulmit në shkollën në Florida

Presidenti Donald Trump ka kritikuar FBI-në, pasi sipas tij mungoi reagimi në një kohë që ngjarja në shkollën e Floridas të mërkurën ishte e paralajmëruar. FBI “po shpenzonte shumë kohë duke u përpjekur për të provuar marrëveshjen ruse me fushatën Trump”, shkruajti pres

Trump premton shkolla më të sigurta pas sulmit në Florida
  • 2018-02-16

Trump premton shkolla më të sigurta pas sulmit në Florida

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, bëri thirrje për paqe, një ditë pasi një person i armatosur vrau 17 veta në një shkollë të mesme në Florida. Trump tha se administrata e tij do të punojë për të përmirësuar sigurinë në shkolla dhe për të adresuar sëmundjet mend

Masakra në Florida, autori: Dëgjova në kokë zërat e demonëve!
  • 2018-02-16

Masakra në Florida, autori: Dëgjova në kokë zërat e demonëve!

Studenti që akuzohet për vrasjen e 17 personave në një shkollë të mesme në Florida të Shteteve të Bashkuara ka pranuar krimin. Nikolas Cruz, 19 vjeç, Sipas shtypi amerikan, Nichloa Cruz ka qëlluar me armë zjarri për shkak të demonëve. Sipas Abc News, mësohet se i riu u ka dhënë inv

Të paktën 14 viktima pas sulmit në një shkollë në Florida
  • 2018-02-15

Të paktën 14 viktima pas sulmit në një shkollë në Florida

Zyra e sherifit Broward ka njoftuar për të paktën 14 viktima pas të shtënave me armë zjarri në shkollën Stoneman Douglas në Florida. Kjo zyrë ka njoftuar se sulmuesi është në paraburgim, por ngjarja është ende në zhvillim. Një bashkëpunëtor lokal i Fox News ka raportuar se janë p

Masakra në Florida, autori i sulmi është një student 19-vjeçar
  • 2018-02-15

Masakra në Florida, autori i sulmi është një student 19-vjeçar

Është një student 19-vjeçar, Nicolas Cruz, autori i masakrës në një shkollë në SHBA, në Parkland, në Florida. Ai ishte përjashtuar nga shkolla dhe ndoshta për këtë motiv është kthyer me një pushkë dhe ka hapur zjarr, duke vrarë 17 persona dhe plagosur me dhjetëra. Një masakër

Masakra në Florida, vrasësi u përjashtua pas grindjes me ish-të dashurën
  • 2018-02-15

Masakra në Florida, vrasësi u përjashtua pas grindjes me ish-të dashurën

Autori i masakrës në Florida, ku vra me armë zjarri 17 persona, ishte përjashtua nga autoritetet shkollore pas një grindjeje me ish-të dashurën e tij dhe ndoshta për këtë shkak, është kthyer me një pushkë dhe ka hapur zjarr, duke ekzekutuar dhe plagosur me dhjetëra të pafajshëm. Med

Të shtëna me armë në një shkollë në Florida, raportohet për disa të vdekur
  • 2018-02-14

Të shtëna me armë në një shkollë në Florida, raportohet për disa të vdekur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në një shkollë në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar, ndërsa nga të dhënat e para raportohet për shumë viktima. Agjentë policie të armatosur rëndë, madje edhe një tank, janë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama