Rezultate te kerkimit per termin: +Florida

Total: 2821
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.508Z

Shembet mbikalimi në Florida, një i vdekur dhe 8 të plagosur

#td_uid_1_5aab68a91f3c7 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/03/florida-international-university-bridge-collapse2-ht-mem-180315_hpMain_4x3_992-80x60.jpg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.507Z

Shembet mbikalimi në Florida, një i vdekur dhe 6 të plagosur

#td_uid_1_5aaad8cd32d16 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/03/florida-international-university-bridge-collapse2-ht-mem-180315_hpMain_4x3_992-80x60.jpg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.029Z

Modelja e Playboy shkëlqen në Florida (FOTO)

Një ish-vajzë e Playboy, Claudia Romani shfaqi të njëjtat reflekse të fituara gjatë karrierës si modele, ndërsa shijoi bregdetin e Floridës në një ditë me diell.  E shoqëruar nga një shoqe e saj, 31-vjeçarja tregoi se vazhdon të argëtohet duke marrë pozicione sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.388Z

Romney korr fitore te paster ne Florida

Shpresë presidenciale në SHBA për Mitt Romney, që ka arritur një fitore të pastër në zgjedhjet e Republikanëve në Florida, sipas rezultateve paraprake. Me 82% të votave të numëruara, pas përfundimit të votimit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.291Z

Florida, debati mes kandidatëve presidencialë

Dy pretendentët kryesorë për të marrë emërimin e partisë Republikane për zgjedhjet presidenciale të vitit 2012, shkëmbyen akuza për ndryshimin e pozicioneve të tyre për çështje që nga shërbimi shëndetëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.995Z

Bakteri aziatik rrezikon agrumet në Florida

Një bakter aziatik po kërcënon të shkatërrojë industrinë e agrumeve në Florida. Agrumet krijojnë 9 miliardë dollarë të ardhura në vit për shtetin juglindor, identiteti i të cilit është sinonim me këto fruta. Pemë portokalli që digjen nÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.286Z

Florida, \" JO\" martesave mes homoseksualeve

Amerikanet u thone jo martesave mes homoseksualeve, dhe adoptimit te femijeve nga ciftet homoseksuale. Ky ka qene rezultati ne shumicen prej shteteve, ku u mbajt referendumi. Florida dhe Arizona ishin dy nga shtetet qe kundershtuan martesat mes gay-ve, ndersa Arkansasi u shpreh kunder bi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama