Rezultate te kerkimit per termin: +Florida

Total: 2821
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.507Z

Shembet mbikalimi në Florida, një i vdekur dhe 6 të plagosur

#td_uid_1_5aaad8cd32d16 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/03/florida-international-university-bridge-collapse2-ht-mem-180315_hpMain_4x3_992-80x60.jpg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.029Z

Modelja e Playboy shkëlqen në Florida (FOTO)

Një ish-vajzë e Playboy, Claudia Romani shfaqi të njëjtat reflekse të fituara gjatë karrierës si modele, ndërsa shijoi bregdetin e Floridës në një ditë me diell.  E shoqëruar nga një shoqe e saj, 31-vjeçarja tregoi se vazhdon të argëtohet duke marrë pozicione sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.388Z

Romney korr fitore te paster ne Florida

Shpresë presidenciale në SHBA për Mitt Romney, që ka arritur një fitore të pastër në zgjedhjet e Republikanëve në Florida, sipas rezultateve paraprake. Me 82% të votave të numëruara, pas përfundimit të votimit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.291Z

Florida, debati mes kandidatëve presidencialë

Dy pretendentët kryesorë për të marrë emërimin e partisë Republikane për zgjedhjet presidenciale të vitit 2012, shkëmbyen akuza për ndryshimin e pozicioneve të tyre për çështje që nga shërbimi shëndetëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.995Z

Bakteri aziatik rrezikon agrumet në Florida

Një bakter aziatik po kërcënon të shkatërrojë industrinë e agrumeve në Florida. Agrumet krijojnë 9 miliardë dollarë të ardhura në vit për shtetin juglindor, identiteti i të cilit është sinonim me këto fruta. Pemë portokalli që digjen nÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.286Z

Florida, \" JO\" martesave mes homoseksualeve

Amerikanet u thone jo martesave mes homoseksualeve, dhe adoptimit te femijeve nga ciftet homoseksuale. Ky ka qene rezultati ne shumicen prej shteteve, ku u mbajt referendumi. Florida dhe Arizona ishin dy nga shtetet qe kundershtuan martesat mes gay-ve, ndersa Arkansasi u shpreh kunder bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.219Z

Foto/ Florida, merr fund pengmarrja, vritet atentatori i armatosur

Një person i armatosur ka mbetur i vdekur dhe mbi 20 persona janë qëlluar pas një sulmi dhe pengmarrjes në një lokal nate për gay në Florida. Policia tha se, pati shumë viktima te lokali "Pulse" pas sulmit të ndodhur gjatë orëve të vona të natës. Mbi 20 persona u qëlluan pasi person

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama