Rezultate te kerkimit per termin: +Florida

Meta: total 1000 / total_found 2765 / time 0.001 / keyword[0] florida / docs[0] 2765 / hits[0] 3761 /
Mrekullohuni me superjahtin Lamborghini (FOTOT)
  • 2014-04-08

Mrekullohuni me superjahtin Lamborghini (FOTOT)

Transmetuar më 08.04.2014 - 15:31 Për pronarin e tij, ky jaht 15 metër i gjatë, i frymëzuar nga modeli i Lamborghini-t është arritja më e lartë e inxhinierisë nautike. Një model i guximshëm dhe njëkohësisht i Ã

Backstreet Boys rikthehen me koncert vjen dhe Avril Lavigne Fotot-Video
  • 2014-04-07

Backstreet Boys rikthehen me koncert vjen dhe Avril Lavigne Fotot-Video

Transmetuar me 06042014 - 2230 Grupi i famshem i viteve 90-te Backstreet Boys eshte rikthyer ne skene duke dhene nje koncert madheshtor ne Londerbr br Pese djemte bukuroshe AJ McLean Nick Carter Kevin Richardson Howie Dorough dhe Brian

No Pic available
  • 2014-04-06

Mësuesi i biologjisë seks oral me nxënësen e klasës së 9-të

SHBA-Një mësues 24-vjeçar në shkollën profesionale kristiane të Deerfield Beach, në Florida është vënë në pranga nga policia amerikane pasi është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me nj&

Backstreet Boys  koncert madheshtor ne Londer
  • 2014-04-06

Backstreet Boys koncert madheshtor ne Londer

0 Grupi i famshem i viteve 90-te Backstreet Boys eshte rikthyer ne skene duke dhene nje koncert madhesht

Mësuesi marrëdhënie seksuale me nxënësen në makinë, kapen në flagrancë
  • 2014-04-06

Mësuesi marrëdhënie seksuale me nxënësen në makinë, kapen në flagrancë

 U kap në flagrancë nga policia teksa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë 14 vjeçare, kur u arrestua në flagrancë. Eric Beasley, një profesor 24 vjeçar amerikan i shkollës profesionale kristiane të Deerfield Beach, Flori

No Pic available
  • 2014-04-05

Konsumoni shalqi, parandalon sulmin në zemër

Sipas studimeve më të reja, shalqiri ulë presionin e lartë të gjakut tek personat me mbipeshë dhe mund të pakësojë rrezikun nga sulmi i zemrës. Tek ky frutë, shkencëtarët kanë gjetur faktorët pozitiv që çojnë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama