Rezultate te kerkimit per termin: +Florida

Meta: total 1000 / total_found 2765 / time 0.001 / keyword[0] florida / docs[0] 2765 / hits[0] 3761 /
No Pic available
  • 2019-01-26

Seks, mashtrime, komplotenjihuni me mikun e arrestuar të Trump

Ai ka një tatuazh të Richard Nixon në shpinë, një koleksion prej 400 kostumesh dhe e përshkruan veten si një “ekspert seksual “, pasi pretendon se ka provuar gjithçka në shtrat. Roger Stone, aleat i hershëm i presidentit amerikan Donald Trump, u arrestua në Florida me shtatë

SHBA, arrestohet ish-këshilltari i fushatës së Donald Trump
  • 2019-01-25

SHBA, arrestohet ish-këshilltari i fushatës së Donald Trump

Ish-këshilltari i fushatës elektorale të Donald Trump, Roger Stone është arrestuar në Florida, bëhet e ditur sot nga zyra e këshilltarit special. Stone do paraqitet në gjykatë më vonë në qytetin e Fort Lauderdale. Aktakuza përfshin një akuzë për pengimin e procedimit të një zyrtar

SHBA, pesë të vdekur gjatë një sulmi në bankë në Florida
  • 2019-01-24

SHBA, pesë të vdekur gjatë një sulmi në bankë në Florida

Pesë vetë u vran nga të shtënat me armë zjarri në një bankë në Sebring të Floridës. Policia njoftoi se arrestoi me pistoletë një 21-vjeçar, edhe falë ndërhyrjes së forcave speciale Swat. Më parë u raportua edhe një pengmarrje, pastaj të gjithë u liruan. Mediat lokale kanë folu

Kroçiera e makthit, 277 pasagjerë me sëmundje intensinale
  • 2019-01-12

Kroçiera e makthit, 277 pasagjerë me sëmundje intensinale

Kur lundrimi bëhet një makth: nuk është trilleri i fundit në Shtetet e Bashkuara apo në Netflix, as në Costa Concordia, por realiteti ndodhi në një anije udhëtimi, Oasis of the Seas| të kompanisë Royal Caribbean, në të cilën 277 pasagjerë dhe anëtarë të ekuipazhit u prekën nga nj

Tensionet Ukrainë-Rusi, një tjetër anije e SHBA stacionohet në Detin e Zi
  • 2019-01-06

Tensionet Ukrainë-Rusi, një tjetër anije e SHBA stacionohet në Detin e Zi

Një anije tjetër nga Flota e SHBA, USS Fort McHenry ka hyrë këtë fundjavë në Detin e Zi, aty ku tensionet shpërthyen pasi tre anije të Ukrainës u goditën nga marina ruse me pretendimin se kishin shkelur ujërat territoriale ruse në fund të nëntorit dhe ekuipazhi i tyre u arrestua. Ardh

Aksident horror i furgonit që çonte fëmijët në Disney World, 7 viktima (Foto)
  • 2019-01-04

Aksident horror i furgonit që çonte fëmijët në Disney World, 7 viktima (Foto)

Një furgon i mbushur me fëmijë që shkonte në parkun Disney World në Florida ka shpërthyer në flakë pas një përplasje fatale. Të paktën shtatë persona kanë vdekur pas aksidentit, ku u përfshinë gjithashtu dy kamionë të mëdhenj dhe dy vetura me pasagjerë. Përplasja ka ndodhur në

Pushimet, njihuni me 5 ishujt privatë për tu marrë me qira
  • 2018-12-27

Pushimet, njihuni me 5 ishujt privatë për tu marrë me qira

Nga Karaibet në Polinezinë Franceze, ti afrohesh Parajsës është e mundur Të lësh mbrapa çdo impejim dhe të strehohesh në një parajsë tokësore për veten, për miqtë tuaj ose për të dashurit tuaj. Ëndrra e shumë njerëzve mund të bëhet realitet, në disa raste edhe me çmime të u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama