Rezultate te kerkimit per termin: +Foggia

Meta: total 127 / total_found 127 / time 0.000 / keyword[0] foggia / docs[0] 127 / hits[0] 169 /
4 shtetas italianë grabisin shqiptarin
  • 2015-07-29

4 shtetas italianë grabisin shqiptarin

Një shtetas shqiptar ka rënë preh e grabitjes nga të paktën katër shtetas italianë. Mediat e vendit fqinj raportojnë se 4 italianët të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një kamion që drejtohej nga një shofer shqiptar. Gjatë grabitjes, ata kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shq

Sherr i dhunshem mes shqiptareve dhe maqedonasve ne Itali nisi per nje vajze
  • 2015-06-16

Sherr i dhunshem mes shqiptareve dhe maqedonasve ne Itali nisi per nje vajze

Tre te rinjte e ndaluar PUBLICITET Nje sherr i nisur per nje vajze perfundoi me konfrontimin e dhunshem fizik mes nje grupi te rinjsh shqiptare dhe maqedonasbr br Te shtunen e kaluar karabinieret e Foggia ne Itali vune ne pranga ne kushtet e flagrances 29 vjecarin maq

Droge dhe prostitucion Balcania prangos 8 shqiptare dhe 6 te huaj
  • 2015-06-04

Droge dhe prostitucion Balcania prangos 8 shqiptare dhe 6 te huaj

Tirane 4 qershor 2015 NOAal- Katermbedhjete persona jane vene ne pranga ne kuader te operacionit nderkombetar te koduar Balcaniabr br Nga te arrestuarit te dyshuar si pjese e nje grupi kriminal te organizuar i perfshire ne shperndarjen e lendeve narkotike dhe shfrytezmin e prostitucionit 8 jane sh

Sekuestrohet 70 kg marihuane nga Shqiperia arrestohet 1 italian
  • 2014-11-20

Sekuestrohet 70 kg marihuane nga Shqiperia arrestohet 1 italian

brbrPolicia italiane ka sekuestruar sot nje sasi te madhe lendesh narkotik me origjine nga Shqiperia dhe arrestuar ne flagrance 30-vjecarin Xavier Brandusiobrbr brbrSipas medieve italiane arrestimi eshte kryer ne komunen Cerignola te Apulias ne krahinen e Foggia-s Poseduesi e kishte ndare marihuane

Itali, kapet 1 ton drogë, arrestohet 24-vjeçari shqiptar dhe një italian
  • 2014-06-13

Itali, kapet 1 ton drogë, arrestohet 24-vjeçari shqiptar dhe një italian

ITALI-Një ton drogë me vlerë 10 milionë euro janë sekuestruar nga policia italiane ditën e sotme. Policia ka vënë në pranga dy trafikantët e lëndës narkotike një shqiptar dhe një shtetas Italian. Droga e sekuestruar është e llojit kanabis sativa. Të arrestuarit janë 24-vjeçari sh

No Pic available
  • 2014-05-08

Vrasja e komisar Musa Skurës, Pretenca: Burg për jetë për Fitim Allën

Tirane- Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon dënimin me burg të përjetshëm për Fitim Allën i cili akuzohet për vrasjen e Musa Skurës, ish-shefi i Krimeve të Burrelit i cili u vra në janar 2013. Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon, gjithashtu, të dënohen me nga 9 vjet burg edhe Vi

  • 2014-05-08

"Burg përjetë trafikantit të armëveqë vrau komisarin e Burrelit"

Të tjera rreth shkrimit Trafiku i fishekëve, adoleshentët qëlluan komisarin Musa Skura Shefi i Krimeve të Burrelit ndërroi jetë në spital në Itali Fitim Alla në gjyq i penduar: Isha i dehur TIRANE – Burgim t