Rezultate te kerkimit per termin: +Foggia

Meta: total 127 / total_found 127 / time 0.000 / keyword[0] foggia / docs[0] 127 / hits[0] 169 /
Akuzohet për vrasjen e Komisar Musa Skuras/ Prokuroria kërkon burg përjetë për Fitim Allën
  • 2014-05-08

Akuzohet për vrasjen e Komisar Musa Skuras/ Prokuroria kërkon burg përjetë për Fitim Allën

Musa Skura Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon dënimin me burgim të përjetshëm për Fitim Allën, i cili akuzohet për vrasjen e Musa Skurës, ish- shefi i Krimeve të Burrelit i vrarë në janar 2013. Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon, gjithashtu, të dënohen me nga 9 vjet burg ed

Njeriu më me fat në botë
  • 2013-09-13

Njeriu më me fat në botë

Ky është momenti befasues kur një person shpëton i gjallë pasi atentatorit të tij nuk i shkrep pistoleta. Ngjarja ka ndodhur në Foggia të Italisë. Michele Morelli, 24 vjeç, qëlloi mbi Mario Di Bari, 31 vjeç. Por fati duket se ka

VIDEO LAJM/ Njeriu më me fat në botë
  • 2013-09-13

VIDEO LAJM/ Njeriu më me fat në botë

Ky është momenti befasues kur një person shpëton i gjallë pasi atentatorit të tij nuk i shkrep pistoleta. Ngjarja ka ndodhur në Foggia të Italisë. Michele Morelli, 24 vjeç, qëlloi mbi Mario Di Bari, 31 vjeç. Por fati duket se ka qenë në krahun e Di Bari, një shitës

No Pic available
  • 2013-08-17

Itali, shtypi me makinë punëtorinshqiptar, arrestohet rumuni 

FOGGIA (PUGLIA) - Është evidentuar dhe arrestuar nga karabinierët e Komandës provinciale të Foggia-s "pirati" i mundshëm i rrugës, që në mbrëmjen e festës së “Ferragosto”-s ka përshkruar dhe vrarë një punëtor të ri shqiptar, Redis Rosa, 26 vjeç nga lokaliteti i Borgo Ta

No Pic available
  • 2013-07-13

Trafiku në Itali,Shqiptarëte drogës nga korrierë në bosa

Të tjera rreth shkrimit Vetëm dje u arrestuan 12 persona Ushtarakët e GICO të Guardia di Finanza të Barit kanë shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me trafikun ndërkombëtar të drogës. U arrestuan 12 shqiptar&eum

No Pic available
  • 2013-07-13

Trafiku në Itali,Shqiptarëte drogës nga korrierë në bosa

Të tjera rreth shkrimit Vetëm dje u arrestuan 12 persona BARI- Ushtarakët e GICO të Guardia di Finanza të Barit kanë shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me trafikun ndërkombëtar të drogës. U arrestuan 12 shqiptarë, ndërmjet të cilëve edhe kapoja i tyre Emilj

No Pic available
  • 2013-07-13

Trafiku në Itali, shqiptarëte drogës nga korrierë në bosa

Të tjera rreth shkrimit Dje u kapen 12 persona Zjarrfikësit përballen me “cigaren gjigande hashashi" BARI- Ushtarakët e GICO të Guardia di Finanza të Barit kanë shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me trafikun ndërkombëtar të drogës. U arrestuan 12 shqipt