Rezultate te kerkimit per termin: +Foggia

Meta: total 127 / total_found 127 / time 0.000 / keyword[0] foggia / docs[0] 127 / hits[0] 169 /
No Pic available
  • 2013-01-24

Rama në familjen e policit të rënënë detyrë: Do rishohim pensionet

DURRES - Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ishte sot në Rrashbull të rrethit të Durrësit në shtëpinë e policit të rënë në detyrë, Bashkim Gjonit, ku u prit nga nëna e tij. I shoqëruar nga deputetët Eglantina Gjermeni, Blendi Klosi dhe anëtari i kryesisë së PS, Vangjush Dako, Ram

No Pic available
  • 2013-01-23

Rama: Papagajtë e Berishës vranë komisarin, Noka: Shpif! 

Të tjera rreth shkrimit Musa Skura vdiq në spital,Itali /VD FRD:Të mbrohen njerëzit, LSI:Masa SONDAZH/ Ka të drejtë opozita kur thotë se është rritur pasiguria dhe krimi? Plagosja më 13 janar/ FOTO Avokati i Popullit ngushëllon familjen e Skurës: Me zemër pranë jush Skura më 15 j

No Pic available
  • 2013-01-22

Shefi i krimeve të Burrelit, Musa Skura humb jetën në Itali

Të tjera rreth shkrimit Plagosja më 13 janar në Suç të Matit/ FOTO Skura më 15 shtator u nis drejt italisë Plagosja e shefit të krimeve Sterkaj: Policët ishin pa armë FOGGIA- Humb jetën në spitalin e Foggias në Itali shefi i krimeve të Burrelit, Musa Skura. Komisari u

Trafiku ndërkombëtar i drogës Në pranga 2 shqiptarë në Itali
  • 2013-01-18

Trafiku ndërkombëtar i drogës Në pranga 2 shqiptarë në Itali

ITALI, Foggia - Policia italiane ka shkatërruar bandën e trafikimit ndërkombëtar të drogës, ndërsa janë vënë në pranga dy shqiptarë. (Në foto, droga e sekuestruar)Pas një hetimi një vjeçar të nisur në janar të vitit 2012 është bërë i mundur arrestimi i 10 personave mes tyre 2

Dy shqiptarë dhe tetë italianë kapen me drogë
  • 2013-01-18

Dy shqiptarë dhe tetë italianë kapen me drogë

Dhjetë persona kanë rënë në pranga të premten në një aksion të shpejtë dhe të koordinuar të policisë italiane në Foggia, Orta Nova, Ceringola dhe Lucera. Të arrestuarit, dy prej të cilëve janë shqiptarë,

No Pic available
  • 2013-01-17

Plagosja e shefit të krimeve, Fitim Alla në Gjykatë:Isha i dehur

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO  Artikujt e mëparshëm mbi plagosjen e shefit të krimeve Musa Skura TIRANE- Fitim Alla, 19 vjeçari i cili akuzohet drejtëpërdrejtë se ka qëlluar në drejtim të shefit të krimeve të Rënda, Musa Skura është shfajësuar para gjyqtarëve duke

No Pic available
  • 2013-01-17

Plagosja e shefit të krimeve, Fitim Alla në Gjykatë: Isha i dehur

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO Të tjera mbi plagosjen e shefit të krimeve, Musa Skura TIRANE- Fitim Alla, 19 vjeçari i cili akuzohet drejtëpërdrejtë se ka qëlluar në drejtim të shefit të krimeve të Rënda, Musa Skura është shfajësuar para gjyqtarëve duke thënë se &l