Rezultate te kerkimit per termin: +Forma

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.795Z

Abuzimi, OSSH heq 180 punëtorë

 SHKODER - “Çdokush që abuzon me detyrën jo vetëm që do të largohet nga puna, por edhe do t’i dërgohet dosja në Prokurori”.  Kështu u shpreh dje Nesti Kiri, drejtori i Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes në Shkodër. Sipas tij, gjatë dy viteve të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.009Z

Ronaldinjo: Kujdes Malagën

24/04/2005  Sulmuesi i Barcelonës, Ronaldinjo ka tërhequr vëmendjen e lojtarëve, që mos të ndihen shumë të qetë për ndeshjen kundër Malagës, e cila ka qënë në një formë shumë të mirë gjatë fazës së dytë. “Jemi në një pjesë shumë të rëndësishme të sezonit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.947Z

Portugalia, Kuzhe nis reformat e para

Me interes pritet lista e pare qe do te shpalle trajneri kroat ne fund te muajit, sidomos ndryshimet e para, ne vigjilje te ndeshjes me Portugaline. Pritet qe nje ose dy emra nga kontingjenti i titullareve, t'i japin lamtumire fanelles kuqezi. Erjon Bogdani, ndaj portugezeve do te rikthehet me sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.575Z

Olivia Uajld, aktorja pozon me bikini për “GQ”

Konsiderohet si një nga femrat më të bukura të botës. Dhe arsyet duhet se janë të dukshme. Sidomos pasi shikon shërbimin më të fundit fotografik që “GQ” i dedikon numrit të muajit tetor. Ajo është Olivia Uajld, ish-aktorja e “The O.C.” dhe “Dr. House”. Dhe më e rëndësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.823Z

Ujkani kyc porten e Novares

Sajmir Ujkani, portieri i Kombetares kuqezi, ka bere nje debutim te suksesshem ne  radhet e skuadres se tij te re ne Lega Pro (Kategorine e trete italiane), Novara. Dje u luajt java e pare e kesaj kategorie, dhe Novara mori nje fitore te rendesishme ne transferte kundrejt Filines me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.734Z

Irina në krahët e tjetrit

Me forma të përkryera trupore, Irina Shayk ka pozuar në reklamën e re, të këpucëve të markës Spanjolle, Xti. Me vija trupore të shkëlqyera, 27 vjeqarja ka konfirmuar se i dashuri saj, Cristiano Ronaldo është një përson me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.641Z

Joga "zhduk" 50 vite

Ndonëse ndarja gjatë 2012-s me Ashton Kutcher shkaktoi një dobësim të menjëhershëm dhe të ndjeshëm të Demi Moore, ajo duket se është rikthyer në formën e saj më të mirë, siç tregojnë edhe këto foto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama