Rezultate te kerkimit per termin: +Forma

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.117Z

FOTOT/ Forma e kësaj lulishteje ka shpërthyer rrjetin

Kjo lulishte është pranë një vile në Aksbridge, Somerset, Britani e Madhe. Forma e saj e çuditshme ka bërë që fotot të shpërndahen mijëra herë në rrjet ku nuk kanë munguar komentet ironike. Ndoshta pronari i kësaj shtëpie nuk e ka menduar gjatë kur u ka dhënë këtë formë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.834Z

LeAnn Rimes, forma super (FOTO)

Share Këngëtarja LeAnn Rimes ka vendosur që të kalojë një fundjavë në Meksikë me bashkëshortin e saj, aktorin Eddie Cibrian, për të festuar 1 vjetorin e martesës së tyre. Ajo është shfaqur në një formë të shkëlqyer, duke treguar se përveç këngës, i kushton një rëndësi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.082Z

Vildanja me forma `bombastike` (Foto)

Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli po që është një “bombë” e vërtetë. Bikinit e bardha sigurisht se rrinë perfekt në ato forma trupore. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Ajo këtë vazhdon ta dëshmojë duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.416Z

Forma e Rooneyt lumturon Capellon

Forma e fundit e sulmuesit të Manchester United, Wayne Rooney, e ka lënë me sy të hapur menaxherin e kombëtares angleze, Fabio Capello. Rooney ka shënuar 27 gola në të gjitha garat këtë sezon, duke e bërë italianin të lëshojë lëvdata në drejtim të tij. "Wayne është i jash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.610Z

Të dyja keni forma shumë seksi (FOTO)

Share E kemi fjalën për Kim Kardashian dhe Ferrarin e saj të ri. Janë të dyja shumë seksi. Kardashian është fotografuar sot duke mbushur makinën e re me karburant në Kaliforni. 31 vjeçarja duket shumë seksi në krah të makinës së re, një Ferrari i bardhë 458

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.282Z

FOTOT/ Jo vetëm zërin, Jessie J ka dhe super forma

Këngëtarja britanike Jessie J ka treguar se përveç zërit, ka edhe super forma. Ajo ka postuar disa foto të nxehta, duke nxjerrë në pah fizikun e saj të mrekullueshëm. Këngëtarja që pak javë më parë ishte në Tiranë, aktualisht është në një lidhje me këngëtarin amerikan, Luk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.633Z

FOTOT/ Forma të pabesueshme, vetëm disa ditë pas lindjes

Sarah Stage ka vetëm disa ditë që ka lindur. Por, modelja ka befasuar me format e saj. Ajo postoi një foto, kun ë mënyrë të pabesueshme dukej se nuk kishte asnjë shenjë nga lindja. 30-vjeçarja u kthye në një hit në internet, pasi gjatë kohës që ishte shtatzënë, postonte foto t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama