Rezultate te kerkimit per termin: +Forma

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.282Z

FOTOT/ Jo vetëm zërin, Jessie J ka dhe super forma

Këngëtarja britanike Jessie J ka treguar se përveç zërit, ka edhe super forma. Ajo ka postuar disa foto të nxehta, duke nxjerrë në pah fizikun e saj të mrekullueshëm. Këngëtarja që pak javë më parë ishte në Tiranë, aktualisht është në një lidhje me këngëtarin amerikan, Luk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.633Z

FOTOT/ Forma të pabesueshme, vetëm disa ditë pas lindjes

Sarah Stage ka vetëm disa ditë që ka lindur. Por, modelja ka befasuar me format e saj. Ajo postoi një foto, kun ë mënyrë të pabesueshme dukej se nuk kishte asnjë shenjë nga lindja. 30-vjeçarja u kthye në një hit në internet, pasi gjatë kohës që ishte shtatzënë, postonte foto t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.813Z

Forma e shkelqyer e Eva Longoria

Eva Longoria po kalon disa ditë pushimi në Meksikë me të dashurin e saj Jose Antonio Baston dhe është fotografuar nga paparacët në brigjet e Akapulkos. Duke qenë se ishte vetëm me bikini, mund të shihet forma e shkëlqyer fizike e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.257Z

FOTO/ Dy muaj pas lindjes, forma të pabesueshme

Ajo u bë nënë me fëmijën e  dytë vetëm 10 javë më parë. Por Abbey Clancy duket perfekte. 29 vjeçarja është fotografuar në plazh në Majorka teksa po shijon pushime me familjen e saj.   

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.205Z

Clancy ne Dubai forma te mrekullueshme

Bashkëshortja e Peter Crouch, modelja Abbey Clancy, nuk humbet asnjë rast për të shfaqur format e saj të admirueshme. 27-vjeçarja, nga Dubai ku udhëtoi së bashku me të bijën 2-vjeçare Sophia, tregoi forma të mrekullueshme n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.416Z

FOTOT/ Oh Daphne! Forma më seksi nuk keni për të parë

Daphe Joy ka qenë dje me të dashurin e saj Jason Derulo në Miami. Ajo është fotografuar teksa shpaloste format bombastike. Fantastike!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.535Z

Jane forma me etrashe e luftes per demokraci te vertete

Duke u bazuar ne historine e grevave te usise ne bote dhe ne historine postsocialiste te Shqiperise, ne opinionin tim, ato jane forma me etrashe e luftes per demokraci te vertete. Njerëzit politikane shpesh here i shmangen luftes se drejtperdrejte me kundershtarin pasishohin tek greva e urise rru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama