Rezultate te kerkimit per termin: +Foto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.803Z

FOTO LAJM/ Një foto që tregon shumë

Një një kohë kur në Europë ka diskutime të forta pas akteve terroriste në Paris, në lidhje me ndikimin e feve, klerikët shqiptarë vazhdojnë të japin shembullin e bashkëjetesës fetare dhe paqe. Këtë gjë e tregon edhe kjo foto. Klerikët më të lartë të besimeve në Shqipëri, j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.376Z

Helen Flanagan, foto provokuese në Twitter (FOTO)

Aktorja britanike Helen Flanagan ka hedhur disa foto vërtet provokuese për fansat e saj në Twitter. 21-vjeçarja konsiderohet si një prej aktoreve më të talentuara britanike, por edhe shumë seksi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.117Z

Kim e kalon mërzitjen me foto seksi (FOTO)

Share Kim Kardashian ka postuar dy foto të tjera seksi në adresën e saj në Twitter, duke u shprehur se është e mërzitur. Dhe, mërzitjen 31-vjeçarja ka vendosur ta ndajë me fansat e saj me këto foto.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.269Z

FOTO/ Kërpudhë apo penis? Kjo foto ka çmendur uebin

Kjo foto ka bërë xhiron e internetit. Jo se ka ndonjë bukuri të veçantë por vetëm për shkak të një kërpudhe të vogël që ka mbirë në fund të vazos së luleve. Kërpudha me ngjyrë të verdha ka marrë çuditërisht formën e një penisi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.482Z

FOTO LAJM/ Për Ramën, kjo është foto e vitit

Kryeministri Edi Rama ka përzgjedhur foton e mbledhjes së përbashkët të qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, në muajin Mars të vitit të shkuar, si foton e ditës, më të bukur për vitin 2015. Kryministri Rama ka postuar në rrjetin social Facebook, një foto nga lart të tryezës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.171Z

FOTO/ A keni mendje të pistë? Kjo foto e provon

Kjo foto ka bërë xhiron e rrjetit. Është një foto e thjeshtë, por jep përshtypjen e gabuar në momentin e parë. Duket sikur janë të brendshmet e një gruaje, por në fakt nuk është kjo. Është thjesht fotografia e një krevati, kthyer përmbys.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.582Z

FOTO/ Të marrosur pas seksit? Kjo foto ua vërteton

Kjo foto është një iluzion optik mjaft qesharak, por sipas studiuesve zbulon shumë rreth karakterit tuaj. Nëse shihni një çift duke bërë seks atëherë jeni i fiksuar pas seksit. Nëse doni të shihni pamjen reale kaloni në foton 2.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama