Rezultate te kerkimit per termin: +Foto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.878Z

Injorohen kazanët, qytetarët shpërndajnë mbeturinat rrugëve (FOTO)

Tiranë- Nëse qesja e mbeturinave mbushet plot, atëherë ajo me shumë gjasa braktiset në rrugë, cepa pallati ose akoma më keq fare pranë kazanit. Në fokus të denoncimit të ndotjes përmes fotografisë sjellim sot në vëmëndje të lexuesit imazhe të marra pranë 15-katëshit në Tiranë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.116Z

Rihanna, nuk shkohet kështu për darkë! (FOTO)

Share Këngëtarja me origjinë nga Barbadosi, Rihanna, ka vendosur që mbrëmjen e djeshme ta kalojë në një restorant italian në Kaliforni. Vetëm se 24-vjeçarja ka zgjedhur një veshje të papërshtatshme për darkë, duke qenë se sipër ka qenë vetëm me recipeta. Fundja po shkonte për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.289Z

Rihanna ka harruar diçka pa veshur! (FOTO)

Share Rihanna gjithmonë kur shfaqet në publik, shkakton një interes të madh. Për këtë arsye, ajo duket se qëllimisht bën ndonjë veprim provokues. Këtë radhë ka vendosur që të veshë një kanatierë të zezë, poshtë së cilës nuk ka pasur reçipeta dhe për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Tamara Ecclestone, një pasanike super hot (FOTO)

Share Vajza e bosit të Formula 1, Tamara Ecclestone, ka vendosur që të kalojë disa ditë në plazhet e Bahamasit, së bashku me të dashurin e saj, duke përfituar nga koha e keqe në Britani. 27-vjeçarja, një prej femrave më pasanike në botë, është shfaqur në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.564Z

Për Elizabeth Hurley vitet kanë ngecur (FOTO)

Share Modelja Elizabeth Hurley tashmë është 46 vjeç, por duket se nuk e ndjen peshën e viteve. Ajo është më në formë se kurrë dhe këtë e ka treguar duke pozuar me të brendshme. Hurley vazhdon që të ketë një trup perfekt, njësoj si një vajzë 20-vjeçare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.992Z

Momentet e një pengmarrje në Tajlandë (FOTO)

Share Terrori mund të lexohet në fytyrën e këtij njeriu, në fytin e të cilit është një thikë. Ngjarja ka ndodhur në Bangkok të Tajlandës. Personi që e mban peng thotë se po e bën këtë për shkak të një borxhi. Ende nuk dihet nëse personi i marrë peng ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.362Z

Fotoja topless eleminon modelen nga gara FOTO

Një modele është skualifikuar nga kompeticioni “Miss Oxfordshire” pasi u zbulua nga organizatorët se ajo kishte pstuar një foto nudo në një faqe online bamirësie. Modelja 22-vjeçare Georgia Eden deklaroi se e shpërndau foton për të përkrahur luftën ndaj kancerit në gji pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama