Rezultate te kerkimit per termin: +Foto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.992Z

Momentet e një pengmarrje në Tajlandë (FOTO)

Share Terrori mund të lexohet në fytyrën e këtij njeriu, në fytin e të cilit është një thikë. Ngjarja ka ndodhur në Bangkok të Tajlandës. Personi që e mban peng thotë se po e bën këtë për shkak të një borxhi. Ende nuk dihet nëse personi i marrë peng ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.362Z

Fotoja topless eleminon modelen nga gara FOTO

Një modele është skualifikuar nga kompeticioni “Miss Oxfordshire” pasi u zbulua nga organizatorët se ajo kishte pstuar një foto nudo në një faqe online bamirësie. Modelja 22-vjeçare Georgia Eden deklaroi se e shpërndau foton për të përkrahur luftën ndaj kancerit në gji pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.304Z

Frikë për shëndetin e Demi Moore (FOTO)

Share Aktorja Demi Moore, që po kalon një moment të vështirë në jetë pas tradhtisë së të shoqit, Ashton Kutcher, është fotografuar duke dalë nga një sallon bukurie. Por pamja është vërtet tronditëse, Moore është dobësuar jashtë mase dhe mezi mbahet në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.235Z

Salma Hayek, një striptiste 45-vjeçare (FOTO)

Share Edhe pse tashmë ka mbushur 45 vjeç, Salma Hayek mbetet një prej aktoreve më seksi. Për këtë arsye, në filmin e saj të fundit, Americano, asaj i është dhënë roli i një striptisteje.  Me siguri që moshataret e saj do të bëhen më shumë se xheloze, kur të shohin trupin e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.909Z

FOTO/ Ajo është fantazia e çdo mashkulli

Rosie Huntington-Whiteley është një nga modelet më seksi të Britanisë. Dhe jo më kot. Biondja 28 vjeçare së fundmi ka pozuar topless në një set tepër të nxehtë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.576Z

Berisha publikon foto nga strofulla e Balilajve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një foto ku shfaqet Klement Balili. Sipas Berishës, në foto shfaqet “Eskobari i Ballkanit” dhe shtabi i tij. Postimi i Berishës Në shtabin e Eskobarit të Ballkanit! Qytetari dixhital dërgon: Foton e fillimit të kësaj jave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.160Z

FOTO/ Gjoksi i Vicky-t tërbon internetin

Vicky Pattison po çmend rrjetet sociale me fotot e saj të fundit. Ajo ka postuar një fotot tepër të nxehtë ku u ka uruar ndjekësve të saj mëngjes të bukur. Me fustanin e saj rrrjetë Vicky nuk i lë vend fare imagjinatës.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama