Rezultate te kerkimit per termin: +Fotot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.078Z

FOTOT/ Turistja tenton selfie me krokodilin, por sa keq përfundon!

Një turiste franceze kishte shkuar të vizitonte një park në Tajlandë. E tërhequr nga kafshët e egra, ajo u afrua pranë një krokodili për të shkrepur një foto. Por për fatin e saj të keq, krokodili e sulmoi. Ai e kafshoi në këmbë duke i shkaktuar plagë të mëdha. Fatmirësisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.457Z

FOTOT që (ndoshta) si keni parë kurrë, të Barack Obama!

Për 9 ditë ai nuk do të jetë më president i SHBA-së. Ndaj stafi i tij ka risjellë në kujtesë disa foto të veçanta të presidentit Obama. Duke notuar, duke ngrënë akullore apo duke luajtur basketboll.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.173Z

FOTOT/ A është kjo prezantuesja më seksi në botë? (16+)

Ajo është bërë shpesh qendra e vëmendjes në rrjet për format e saj fantastike. Yanet Garcia është prezantuese në një televizion në Meksikë. Ajo merret gjithashtu me fitness dhe format e saj e tregojnë më së miri këtë gjë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.544Z

FOTOT/ Super-bunkeri luksoz nën tokën amerikane: Përgatitje për Apokalipsin?

Në Amerikë vijojnë të ndërtohen bunkere nëntokësore për të pasurit. Ky në foto është në Kansas, megjithëse vendndodhjen e dinë vetëm klientët. Ai ka çdo gjë që mund të dëshirojë njeriu, madje edhe dritare virtuale. Ka çdo objekt argëtimi të mundshëm dhe i reziston çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.378Z

FOTOT/ Krishtlindjet e nxehta në familjen më seksi në botë

Ato janë femrat më të ndjekura në rrjet dhe çdo postim i tyre merr miliona pëlqime, dhe natyrisht që nuk mund të rrinin pa pozuar në këtë prag Krishtlindjesh. Tre motrat  Kim dhe Khloe Kardashian , dhe Kylie Jenneri, kanë postuar këto foto në rrjet. Që prej grabitjes në Paris Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

FOTOT/ Ilir Meta e djeg me Klajda Gjoshën në Korçë

Kryeparlamentari dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta, ka marrë pjesë në festën e organizuar për anëtarët dhe simpatizantët e kësaj partie në Korçë. Bashkë me të ka qenë edhe ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha dhe deputeti i zonës, Pirro Kapurani. Me këtë rast ata nuk kanë rezistu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.078Z

FOTOT/ Vajza e Eli Farës djeg rrjetin me këto foto

Mamaja e saj është një këngëtare e njohur nga çdo shqiptar, i madh e i vogël. Por e bija, Marina, njihet kryesisht falë rrjeteve sociale. Arsyeja? Format e saj fantastike që nuk resht së ekspozuari. Ajo ka pozuar mbrëmjen e djeshme këto foto të nxehta.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama