Rezultate te kerkimit per termin: +Fotot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.069Z

FOTOT/ Shqipëria e bukur! Fotot spektakolare me dron

Këto foto janë publikuar në Instagram nga Albanian Sky. Sjellin disa prej pamjeve më të bukura të vendit tonë, nga Ksamili e Qeparo, në Durrës dhe Tiranë. Fotot janë bërë me dron dhe sjellin një këndvështrim të veçantë të disa prej vendeve më të vizituara të Shqipërisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.334Z

FOTOT/ Demi tërbon fansat me fotot topless

Demi Rose Mawby është një ndër modelet më premtuese angleze. 20-vjeçarja ka një trup të mrekullueshëm dhe nuk ngurron të ekspozojë format. Ja disa prej fotove të saj të fundit:  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.170Z

FOTOT/ Irina tërbon fansat me fotot nudo (18+)

Modelja Irina Shayk ka publikuar disa foto nudo në Instagram duke tërbuar fansat e saj. Bukuroshja ruse është fantastike!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.205Z

FOTOT/ Dëshmitari!

Sali Berisha ka shkuar dje të dëshmojë në Komisionin hetimor për çështjen e CEZ. Ai u detyrua të merrte pjesë në mbledhje, pasi në shtëpi i shkoi policia për ta marrë me forcë. Mbledhja u shoqërua me debate të ashpra dhe fyerje mes tij dhe kryetarit të Komisionit, Taulant Balla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.752Z

FOTOT/ Rishfaqen fotot nudo të Geri Halliwell (16+)

Nuk dihet për çfarë arsye, por kanë rinisur të qarkullojnë në rrjet këto foto nudo të Geri Halliwell. Këngëtarja ka pozuar nudo përpara se ti bashkohej grupit Spice Girls. Ishte koha kur ajo ende nuk kishte nisur karrierën muzikore dhe merrej me modeling.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.744Z

FOTOT/ Nëna sikletos vajzën me fotot erotike në rrjet

Një nënë britanike ka postuar disa foto provokuese duke vënë në siklet vajzën e saj. Kathyrn Carman nga zona e Liverpulit festonte 50-vjetorin dhe vendosi ta bënte me një kalendar mjaft sensual. Dua të tregoj se jam ende e mrekullueshme pavarësisht viteve, tha ajo. Por vajza e saj Eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.934Z

FOTOT/ Humor pervers: Fotot më të çuditshme të zyrave

Këto foto kanë bërë xhiron e rrjetit. Paraqesin disa foto mes kolegësh në punë. Disa prej tyre janë vërtet të çuditshme.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama