Rezultate te kerkimit per termin: +Fotot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.752Z

FOTOT/ Rishfaqen fotot nudo të Geri Halliwell (16+)

Nuk dihet për çfarë arsye, por kanë rinisur të qarkullojnë në rrjet këto foto nudo të Geri Halliwell. Këngëtarja ka pozuar nudo përpara se ti bashkohej grupit Spice Girls. Ishte koha kur ajo ende nuk kishte nisur karrierën muzikore dhe merrej me modeling.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.744Z

FOTOT/ Nëna sikletos vajzën me fotot erotike në rrjet

Një nënë britanike ka postuar disa foto provokuese duke vënë në siklet vajzën e saj. Kathyrn Carman nga zona e Liverpulit festonte 50-vjetorin dhe vendosi ta bënte me një kalendar mjaft sensual. Dua të tregoj se jam ende e mrekullueshme pavarësisht viteve, tha ajo. Por vajza e saj Eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.934Z

FOTOT/ Humor pervers: Fotot më të çuditshme të zyrave

Këto foto kanë bërë xhiron e rrjetit. Paraqesin disa foto mes kolegësh në punë. Disa prej tyre janë vërtet të çuditshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:53.357Z

FOTOT/ Rachel provokon me fotot seksi mbi kalë

Modelja Rachel Mortensen ka pozuar për një kalendar të ri disa foto hipur mbi kalë. Ajo shfaqet tejet e nxehtë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.729Z

FOTOT/ Humori i natyrës: Fotot më të mira të 2016

Ndonjëherë natyra di të bëjë shaka të tilla që ia kalojnë edhe fotoshopit. Kështu janë edhe fotot e mëposhtme. Ato tregojnë disa situata plot humor. Fotot kanë qenë pjesë e konkursit të përvitshëm Comedy Wildlife Photography Awards.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.767Z

FOTOT/ Rrjeti zjen nga fotot nudo të Angela Merkel (16+)

Këto foto janë bërë dekada të shkuara por janë publikuar së fundmi nga media britanike. Në to shihet Angela Merkel së bashku me disa miq të saj. Kancelarja e hekurt është totalisht nudo. Kur fotot u shfaqën për herë të parë para pak muajsh, kancelarja nuk i mohoi apo pohoi ato.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.767Z

FOTOT/ Të qeshësh me lot! Fotot më qesharake të maturës

Këto fot kanë bërë xhiron e rrjetit dhe kanë shkaktuar shumë të qeshura. Bëhet fjalë për një prej ditëve më të rëndësishme të jetës studentore: atë të maturës. Por disa prej maturantëve kanë zgjedhur mënyra të çuditshme për të bërë fotot.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama