Rezultate te kerkimit per termin: +Fotot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.934Z

FOTOT/ Humor pervers: Fotot më të çuditshme të zyrave

Këto foto kanë bërë xhiron e rrjetit. Paraqesin disa foto mes kolegësh në punë. Disa prej tyre janë vërtet të çuditshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:53.357Z

FOTOT/ Rachel provokon me fotot seksi mbi kalë

Modelja Rachel Mortensen ka pozuar për një kalendar të ri disa foto hipur mbi kalë. Ajo shfaqet tejet e nxehtë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.729Z

FOTOT/ Humori i natyrës: Fotot më të mira të 2016

Ndonjëherë natyra di të bëjë shaka të tilla që ia kalojnë edhe fotoshopit. Kështu janë edhe fotot e mëposhtme. Ato tregojnë disa situata plot humor. Fotot kanë qenë pjesë e konkursit të përvitshëm Comedy Wildlife Photography Awards.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.767Z

FOTOT/ Rrjeti zjen nga fotot nudo të Angela Merkel (16+)

Këto foto janë bërë dekada të shkuara por janë publikuar së fundmi nga media britanike. Në to shihet Angela Merkel së bashku me disa miq të saj. Kancelarja e hekurt është totalisht nudo. Kur fotot u shfaqën për herë të parë para pak muajsh, kancelarja nuk i mohoi apo pohoi ato.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.767Z

FOTOT/ Të qeshësh me lot! Fotot më qesharake të maturës

Këto fot kanë bërë xhiron e rrjetit dhe kanë shkaktuar shumë të qeshura. Bëhet fjalë për një prej ditëve më të rëndësishme të jetës studentore: atë të maturës. Por disa prej maturantëve kanë zgjedhur mënyra të çuditshme për të bërë fotot.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.203Z

FOTOT/ Ja se si realizohen fotot e nxehta për Playboy

Ajo është revista më e njohur në botë për meshkuj. Shumë nga femrat më të famshme dhe më seksi në planet janë zhveshur për Playboy. Një pyetje që lind është se si ndjehen ata që realizojnë këto foto. Drejtori artistik i edicionit holandez të revistës, Patrick van Dam sjell n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.449Z

FOTOT/ Eros dhe nudizëm: Fotot më pikante në rrjet

Faqja Funk You ka publikuar disa prej fotove më pikante që qarkullojnë në rrjet. Shumë prej tyre përmbajnë eros dhe shfaqje nudizmi. Por ka edhe disa që janë mjaft gazmore.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama