Rezultate te kerkimit per termin: +Franc

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.046Z

Aguettant, Konsull i Nderit i Kosovës në Lion

Autoritetet e Republikës së Francës kanë dhënë pajtimin për vendimin e ministrit të Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, për emërimin e Jean Christophe Aguettant si konsull nderi i Republikës s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.936Z

Le Monde Edhe Franca mbikqyr te dhenat

Shërbimi i jashtëm i zbulimit në Francë përgjon të dhëna kompjuterike dhe telefonike në një shkallë të gjerë, ashtu si dhe programi kontrovers amerikan “Prism”, bëhet e ditur nga e përditshmja franceze “Le Monde&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.515Z

Nis Turi i Frances

Me etapën e parë, Porto Vecchio-Bastia nisi Turi i Francës 2013, evenimenti më i rëndësishëm dhe me më shumë traditë në botën e çiklizmit. Etapa e parë, e konceptuar si nxemje për sportistët është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.222Z

Topi-Hollande:Të forcojmë bashkëpunimin mes dy vendeve

Kreu i shtetit Bamir Topi ka uruar sot presidentin e ri të Francës Fransua Hollande. Nëpërmjet një mesazhi të bërë publik, Presidenti Topi ka shprehur besimin për forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve mes dy vendeve.   &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.222Z

Topi uron presidentin e ri të Francës, Fransua Hollande

Kreu i shtetit Bamir Topi ka uruar sot presidentin e ri të Francës Fransua Hollande. Nëpërmjet një mesazhi të bërë publik, Presidenti Topi ka shprehur besimin për forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve mes dy vendeve.   &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.076Z

Hollande diskuton tërheqjen e trupave nga Afganistani

Presidenti i ri i Francës, Fransua Hollande, ka bërë një vizitë të papritur në Afganistan, për të diskutuar planin e tij për tërheqjen e trupave franceze në fund të këtij viti. Hollande ka nisur vizitën të premten duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.965Z

Franca skandali i Evra

Karriera ndërkombëtare e Patris Evra ka arritur pikën më të ulët, madje supozohet që tashmë asaj ti ketë ardhur fundi. Kjo për faktin se ylli i Francës është kapur nga kamerat duke fshirë të ndenjurat me fanellën e Komb&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama