Rezultate te kerkimit per termin: +Franc

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.566Z

Francë, bie popullariteti i Hollande

FRANCË- Një anketë e realizuar nga një reviztë ka treguar se popullariteti i Presidentit Hollande ka rënë në 29% muajt e fundit. Anketa është realizuar nga revista francëze “Le Nouvel Observateur” dhe i referohet vetëm muajit k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.337Z

Në varrin e Franc Kafkës

… Varri ndodhej buzë rrugës. Atje ngrihej një rrasë e madhe e lëmuar dhe thuajse e zezë. Mbi të ishin shkruar emrat e  të jatit Hermanit dhe dhe të së ëmës, Julias.Franc Kafka vdiq në sanatoriumin Kierling të doktor Hofmanit që ndodhej në rrethinat e Vjenës . Ai u shua më N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Tiran, ekzekutohet Franc Konomi

Franc Konomi është qelluar për vdekje rreth ores 11:40 minuta në sheshin “Avni Rustemi” në Tiranë. (UPDATE) Dy persona te paidentifikuar ende nga policia, i kane zene rrugen me nje motociklete, dhe nje prej tyre ka nxjerre pistoleten nga brezi dhe ka qelluar mbi Konomin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.043Z

Rafael në Francë?

Mbrojtësi i skuadrës së Manchester UTD pritet të largohet nga Anglia për në Francë. E përditshmja franceze “L’Equipe” ka njoftuar se skuadra e Lyon është afër të blejë shërbimet e talentit brazilian. AdPlatformZo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.931Z

Policia ruan varrimin e Franc Konomit

Efektivë të policisë kanë vëzhguar dje shtëpinë e Konomit dhe të gjithë personat që morën pjesë në funeral Flet Ylli Kelmendi: Franc Konomin e kisha mik. Nuk më kishte thënë se ndihej i kërcënuar TIRANË- Franc Konomi i vrarë të enjten paradite në Tiranë, u përcoll dje p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Atentat mafioz në Tiranë, ekzekutohet Franc Konomi

Franc Konomi, ekzekutohet ne prite, me 6 plumba. Ne nje skene tipike atentatesh mafioze, tek zona e quajtur 9-kateshet ne mes te Tiranes. Persona te maskuar ne nje makine ,i jane afruar prane automjetit Benz me targe TR 0626 S, me te cilen po udhëtonte Konomi. Ndersa mjeti i tij, Benz, ishte ne lev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.188Z

Anulohet miqësorja Angli - Francë

Për shkak të sulmeve terroriste të ndodhura rreth dy orë më parë në rrugët e Paris, është anuluar edhe miqësorja Angli – Francë, e paraparë të luhet të martën. Sulmet terroriste ndodhën pranë stadiumit &l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama