Rezultate te kerkimit per termin: +Franc

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Tiran, ekzekutohet Franc Konomi

Franc Konomi është qelluar për vdekje rreth ores 11:40 minuta në sheshin “Avni Rustemi” në Tiranë. (UPDATE) Dy persona te paidentifikuar ende nga policia, i kane zene rrugen me nje motociklete, dhe nje prej tyre ka nxjerre pistoleten nga brezi dhe ka qelluar mbi Konomin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.043Z

Rafael në Francë?

Mbrojtësi i skuadrës së Manchester UTD pritet të largohet nga Anglia për në Francë. E përditshmja franceze “L’Equipe” ka njoftuar se skuadra e Lyon është afër të blejë shërbimet e talentit brazilian. AdPlatformZo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.931Z

Policia ruan varrimin e Franc Konomit

Efektivë të policisë kanë vëzhguar dje shtëpinë e Konomit dhe të gjithë personat që morën pjesë në funeral Flet Ylli Kelmendi: Franc Konomin e kisha mik. Nuk më kishte thënë se ndihej i kërcënuar TIRANË- Franc Konomi i vrarë të enjten paradite në Tiranë, u përcoll dje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Atentat mafioz në Tiranë, ekzekutohet Franc Konomi

Franc Konomi, ekzekutohet ne prite, me 6 plumba. Ne nje skene tipike atentatesh mafioze, tek zona e quajtur 9-kateshet ne mes te Tiranes. Persona te maskuar ne nje makine ,i jane afruar prane automjetit Benz me targe TR 0626 S, me te cilen po udhëtonte Konomi. Ndersa mjeti i tij, Benz, ishte ne lev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.188Z

Anulohet miqësorja Angli - Francë

Për shkak të sulmeve terroriste të ndodhura rreth dy orë më parë në rrugët e Paris, është anuluar edhe miqësorja Angli – Francë, e paraparë të luhet të martën. Sulmet terroriste ndodhën pranë stadiumit &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Tiranë, ekzekutohet Franc Konomi

Rikthehen vrasjet për ata që prej 20 vjetësh i njohin si legjenda e rrugës "Bardhyl". Franc Konomi i akuzuar për vrasjen e Gazment Muçës, është ekzekutuar të enjten në mesditë në Tiranë pasi dy persona të panjohur kanë derdhur në trupin e tij një karikator me fishekë. Nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.287Z

Retro/ Histori: Vrasja e Franc Ferdinandit

28 qershor 1914 Të dielën e 28 qershorit 1914, rreth orës 1.15, Franc Ferdinandi dhe e shoqja u vranë në Sarajevë, kryeqytetin e provincës austro-hungareze të Bosnje-Hercegovinës, nga Gavrilo Principi, një 19-vjecar, anëtar i ‘Bosnja e Re’ dhe një prej grupit të vrasësve të org

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama