Rezultate te kerkimit per termin: +Free

Total: 1034
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.159Z

Berisha: The government will make all efforts for free and fair elections

At a meeting in Korca with DP supporters and inhabitants of this town, the Prime Minister Sali Berisha said that the government would make all efforts for free and fair elections as a major contribution to a civilised society. Berisha promised that The government will make all efforts for fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.517Z

Sex Free, Ronaldinho pjesë e fushatës kundër Aids

Cilësitë e e Ronaldinhos në fushën e futbollit kurrë nuk janë vënë në dyshim po ashtu si edhe marrëdhëniet e tij me seksin tjetër, pra me femrat. Ndoshta duke shfrytëzuar dhe aftësitë e tij në këtë fushë futbollisti brazilian ka hedhur në treg një linjë prezervativësh të quaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.316Z

Era Istrefi rrëfehet: Jam free FOTO

Transmetuar më 28.03.2015 - 15:26 Era Istrefi, e cila dallohet për një stil të veçantë jo vetëm në të kënduar por edhe në mënyrën e të veshurit apo flokët e saj por diçka tjetër e ka bërë atë mÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.260Z

Kur fillon Ledri me “free style” nuk ndalet turma (Video)

Ledri Vula ka treguar aftësitë e tij si reper mbrëmjen e kaluar në një klub nate në qytetin e Mitrovicës, transmeton Indeksonline. Ai teksa po performonte për fansat e tij, vendosi që të bëjë “free style”, gjë të cil&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.088Z

Gruas së Gjin Gjonit nuk i rinovohet licenca për dyqanin Duty Free në Rinas. E çon në gjykatë

Pranë Gjykatës Administrative në Tiranë është depozituar një padi nga e shoqja e gjyqtarit, Gjin Gjoni, lidhur me refuzimin e rinovimit të licencës nga Ministria e Financave për dyqanin e saj Duty Free në Rinas. Arsyetimi i Ministrisë së Financave është se ajo nuk plotëson kritere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.776Z

Shtohen futbollistet "free" ne muajin e merkatos

Jane disa ekipe te Kategorise Superiore, te perfshira ne levizjen e mundshme te lojtareve, pa nisur ende merkatoja e dimrit. Ekipet kryeqytetase jane ato qe kane shpallur si objektiv afrimin e disa lojtareve, madje behet fjale per emra te njohur, qe jane vene ne levizje, gjate javeve te fundit. Mbro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.164Z

VIDEO/ Elona Çaushi: Historia ime me Gjin Gjonin dhe një sqarim për Duty-Free-n

 Mira Kazhani: Elona përshëndetje! Elona Çaushi: Përshëndetje! Mira Kazhani: Pse vendose të flasësh pikërisht tani për historinë tënde dhe të bashkëshortit tënd? Dhe kurioze jam, pse zgjodhe tiranapost.al? Elona Çaushi: Në fakt po shikoja portalet një ditë dhe të them të dre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama