Rezultate te kerkimit per termin: +Free

Total: 1034
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.554Z

Kryeministri pret një grup studentësh të UT-së, fitues të çmimit "Kampion Europe" në konkursin ndërkombëtar SIFE 2006, në Francë

Kryeministri Berisha mirëpriti sot një grup studentësh të Universitetit të Tiranës, të cilët fituan në muajin shtator çmimin e parë "Kampion Europe" në konkursin ndërkombëtar të radhës në Simpoziumin Evropian dhe Kupën e Botës SIFE 2006 (Students In Free Enterprise), të organizua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.155Z

Sekuestrohen 300 steka cigare kontrabandë, arrestohet autori

Gjirokastër, 4 shtator, NOA Forcat e policisë së Gjirokastrës, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative se një automjetet po transportonte një sasi me steka cigare kontrabandë nga Kakavija për në Gjirokastër, kanë ushtruar një kontroll në hyrje të qytetit jugor, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.791Z

Afrikë e Jugut, mbi 36 të vdekur në minierë

Johanesburg - Të paktën 36 minatorë ilegalë të kompanisë afrikano-jugore "Harmony Gold Mining Co" humbën jetën këtë fundjavë si pasojë e një zjarri të rënë në galeritë e saj. Vetë kompania deklaron se një operacion kërkim-shpëtimi për persona të tjerë do të ishte me shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.837Z

2 vëzhgues italianë të OSBE: Zgjedhjet të jenë të lira

Dy deputetë italianë, në cilësinë e vëzhguesve të OSBE-së që do të monitorojnë procesin zgjedhor të së dielës, kanë theksuar se këto zgjedhje duhet të jenë të lira e demokratike dhe të shmanget cdo lloj diskriminimi. ITALI- Dy deputetë italianë, Emerenzio Barbieri dhe Pier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.728Z

Këndon shqip në radio holandeze

Jon Tarifa, këngëtari shqiptar që jeton prej 13 vitesh në Holandë do të publikojë sonte në mbrëmje, nëpërmjet një aktiviteti special albumin e tij të parë “Free To Be”. Mëngjesin e sotëm ai ka qenë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.208Z

Lojerat Dimerore medalja e para ne USA

Sportisti amerikan i snowubord Sage Kotsenburg eshte fituesi i pare i Medaljes se Arte olimpike ne stilin slopestyle Ne garen ne malin Rosa Khutor Kotsenburg arriti te grumbullonte 9350 pike duke lene prapa kraheve norvegjezin Staale Sandbech ne vend te dyte dhe kanadezin e Mark Mcmorris i treti Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.888Z

Rëshqet legjenda, ngarkon foto, kur po shikonte porno!

Legjenda e futbollit evropian, Hristo Stoichkov ka rrëshqitur sot me "Ipad-in" e tij. Stoichkov ishte duke publikuar një foto të tij në rrjete sociale, kur bashkë me foto vërehej se në të njëjtën kohë ishte duke shikuar porno.AdPlatfo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama