Rezultate te kerkimit per termin: +Free

Total: 1034
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.596Z

Duty Free Shops, 20 mijë euro për licencën

Të gjithë dokumentet ligjorë, që kërkohen për marrjen e licencës, për Dute Free Shops në vend Subjektet aktuale dhe ato të reja, do t'u nënshtrohen rregullave të ndryshuar nga qeveria. TIRANË - Qeveria ndryshon procedurat dhe tarifat që duhet të paguhen për hapjen e një dyqani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.162Z

Berisha promises free elections

The prime minister of Albania Slai Berisha has promised the Albanian free and honest elections. The head of the governing cabinet made his declaration in the meeting of the Parliamentary Group of Democratic Party. He accused the opposition of trying to hinder the reforms of the government and wa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.967Z

Wild and free: A duhet të zhvishemi më shpesh?

Foto 1 nga 24 Ajo është një nga fotografet më të njohura në botë dhe ka një këshillë për të gjithë: Dilni sa më shumë lakuriq. "Kur zhvishem, kam ndjesinë se jam vërtet e lirë," thotë Caroline Mackintosh. "Jam e lirë nga pritshmëritë që kanë njerëzit tek unë". Së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.217Z

Ariana Grande publikon këngën Break Free

Ajo duket një vajzë e ëmbël dhe jo shumë e fuqishme teksa vesh çizmet e saj prej një Barbie. Por Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se nuk duhet të përzihesh teksa është shfaqur në disa skena vërtet të rrezikshme. Ylli 21 vjeçar ka publikuar videoklipin e saj të fundit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.377Z

Promovohet qendra afariste sektoriale Balkans Expo-Free Zone

Në Prishtinë është promovuar qendra afariste sektoriale "Balkans Expo- Free Zone", ku si qëllim ka të mirat për zhvillimi ekonomik nga ky projekt. Drejtori i Bordit drejtues i "Balkans Expo- Free Zone", Yusuf Erdogan, tha se projekti që do ta realizojnë në Kosovë do të ketë në fokus s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.749Z

Gimja me pasaportë diplomatike, bashkë me një shitëse duty free në Rinas

Gimja , ka pasur deri më sot pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të zëvendëskryeministrit, ndërsa një shitëse duty free në Rinas, gruaja e gjyqtarit Gjin Gjoni, ka pasur pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të ministrit. Zeqo është parë sot i nervozu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.159Z

Berisha: The government will make all efforts for free and fair elections

At a meeting in Korca with DP supporters and inhabitants of this town, the Prime Minister Sali Berisha said that the government would make all efforts for free and fair elections as a major contribution to a civilised society. Berisha promised that The government will make all efforts for fr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama