Rezultate te kerkimit per termin: +Free

Total: 1034
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.217Z

Ariana Grande publikon këngën Break Free

Ajo duket një vajzë e ëmbël dhe jo shumë e fuqishme teksa vesh çizmet e saj prej një Barbie. Por Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se nuk duhet të përzihesh teksa është shfaqur në disa skena vërtet të rrezikshme. Ylli 21 vjeçar ka publikuar videoklipin e saj të fundit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.377Z

Promovohet qendra afariste sektoriale Balkans Expo-Free Zone

Në Prishtinë është promovuar qendra afariste sektoriale "Balkans Expo- Free Zone", ku si qëllim ka të mirat për zhvillimi ekonomik nga ky projekt. Drejtori i Bordit drejtues i "Balkans Expo- Free Zone", Yusuf Erdogan, tha se projekti që do ta realizojnë në Kosovë do të ketë në fokus s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.749Z

Gimja me pasaportë diplomatike, bashkë me një shitëse duty free në Rinas

Gimja , ka pasur deri më sot pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të zëvendëskryeministrit, ndërsa një shitëse duty free në Rinas, gruaja e gjyqtarit Gjin Gjoni, ka pasur pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të ministrit. Zeqo është parë sot i nervozu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.159Z

Berisha: The government will make all efforts for free and fair elections

At a meeting in Korca with DP supporters and inhabitants of this town, the Prime Minister Sali Berisha said that the government would make all efforts for free and fair elections as a major contribution to a civilised society. Berisha promised that The government will make all efforts for fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.517Z

Sex Free, Ronaldinho pjesë e fushatës kundër Aids

Cilësitë e e Ronaldinhos në fushën e futbollit kurrë nuk janë vënë në dyshim po ashtu si edhe marrëdhëniet e tij me seksin tjetër, pra me femrat. Ndoshta duke shfrytëzuar dhe aftësitë e tij në këtë fushë futbollisti brazilian ka hedhur në treg një linjë prezervativësh të quaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.316Z

Era Istrefi rrëfehet: Jam free FOTO

Transmetuar më 28.03.2015 - 15:26 Era Istrefi, e cila dallohet për një stil të veçantë jo vetëm në të kënduar por edhe në mënyrën e të veshurit apo flokët e saj por diçka tjetër e ka bërë atë mÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.260Z

Kur fillon Ledri me “free style” nuk ndalet turma (Video)

Ledri Vula ka treguar aftësitë e tij si reper mbrëmjen e kaluar në një klub nate në qytetin e Mitrovicës, transmeton Indeksonline. Ai teksa po performonte për fansat e tij, vendosi që të bëjë “free style”, gjë të cil&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama