Rezultate te kerkimit per termin: +Frika

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.232Z

Bursat evropiane ne kolaps

Te gjitha bursat ne Evrope vazhdojnë te reagojnë me skepticizëm ndaj projektit, i cili parasheh krijimin e një qeverie te re ne Eurozone, për mbikëqyrjen e ecurisë se tregjeve. Sipas eksperteve, kjo mund te jete zgjidhje e drejte por vetëm ne plan afat-gjate ndërkohë qe Eurozona ka nevoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.052Z

Pamje dramatike gruaja shpeton foshnjen ne mes te rruges FOTO

SSSAbrASS SSSAbrASS SSSAbrASS SSSAbrASS SSSAbrASS Skena dramatike e cila u kap nga nje fotograf ne autostraden e Miami Dolphin Expresseay ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes pati nje fund te lumtur Nje femije i cili kishte pak dite qe kishte lindur nuk po merrte dot fryme gjate kohes qe ndodhej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.157Z

25 vite burg per Ardian Prrenjasin

0 p styletext-align justifyProkuroria e Tiranes kerkon denimin me 25 vjet burgim per Ardian Prrenjasin i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.421Z

Aeroplanët pakistanez vrasin 15 militant në Vaziristanin Verior

Ushtria pakistaneze kanë ndërmarrë sulme të reja ajrore në rajonin e Vaziristanit Verior të martën, ndërsa ka vrarë të paktën 15 militant të dyshuar. Sulmet e fundit kanë ndodhur në Luginën Shaval dhe Dattakhel të Vaziristanit Verior, ku militantët thuhet se kanë komplekset e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.144Z

Qesharake: Serbët frikë se sot lëshohet edhe një dron!

Serbët nuk janë vetëm frikacak, por edhe qesharak. Sipas një mediumi serb, Serbia mund të përjetoi sot shokun e radhës në ndeshjen Serbi-Danimarkë. Serbët po frikësohen se në ndeshjen Serbi-Danimarkë mund të lëshohet edhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.514Z

Zvicra i frikësohet largimit të Shaqirit e Xhakës

ZVICER- Zvicra ka filluar të frikësohet për dyshen shqiptare, Xherdan Shaqirin dhe Granit Xhakën. Tabloidi zviceran, 'Blick' shkruan se dy nga futbollistët kryesorë të Zvicrës mund që t’i bashkohen përfaqësues së Kosovës, ashtu siç bëri sulmuesi Albert Bunjaku, i cili hoqi dorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.091Z

Britani, azil sekret për princeshën arabe

 Britania e Madhe ka strehuar një princeshë saudite që lindi një fëmijë ilegal me një anglez. Për shkak se rrezikon të vritet me gurë në vendin e saj, Londra i ka siguruar anonimatin. Sipas të përditshmes britanike "Independent", vajza vjen nga një familje e lartë saudi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama