Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.209Z

Vijojnë protestat për largimin e Full Hajnit (VIDEO)

Ashtu siç është paralajmëruar, protestat për largimin e Guvernatorit Ardian Fullani kanë vijuar edhe sot. Dhjeta qytetarë janë mbledhur para zyrës së Fullanit, duker kërkuar shkarkimin e menjëhershëm të tij. Sipas protestuesve, fullani ka përgjegjësi direct për vjedhjen e ndodhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.153Z

Sërish sot protesta: Dorëzoni Don Full Hajnin

Tirane- Shoqëria Civile ka paralajmëruar sërish sot një protestë për të kërkuar dorëheqjen e guvernatorit të Bankës Ardian Fullani. Protesta është parashikuar të nisë në orën 12:00 përpara zyrave të Bankës së Shqipërisë, në sheshin “Avni Rustemi”. Protestuesit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.250Z

Publikohet A Head Full of Dreams nga Coldplay

Është publikuar albumi i shtatë me radhë i grupit britanik të rokut alternativ, Coldplay, i titulluar "A Head Full of Dreams". Albumin, për të cilin është paralajmëruar të jetë krejt ndryshe prej tingujve romantik të "Ghost Stories", adhuruesit e grupit mund ta gjejnë që nga sot (4 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.055Z

Besa- Kastrioti sfida eshte full options

Besa zhvilloi nje stervitje shumegoleshe perballe Gramshit 7-2 te Kategorise se Dyte ne Kupen e Shqiperise por ndaj Kastriotit te Superliges me 7 pike aq sa kavajasit trajneri Perparim Daiu eshte i bindur se do te jete nje tjeter histori. Humbja 3-1 ne Ballsh javen e kaluar dhe per me teper sinja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.146Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.145Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno si gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.486Z

Projektohet "Maria full of grace" i Joshua Marston

Sonte Festivali i të Drejtave Hapet sonte edicioni IV i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit për të Drejtat e Njeriut. Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi me kinemanë e saj ftojnë deri më 3 tetor publikun të ndjekë një program të pasur me filma artistikë dokumentarë, 37 gjithsej ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama