Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.163Z

PDR in full support of Olldashi

The New Democratic Party will support by any means the candidature of the right coalition for mayor of Tirana Sokol Olldashi. This was the declaration that the leader of PDR Genc Pollo made in a prounanciation for media. “He has all chances for success because with the capability he showes as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.407Z

Full-time Results!
Rezultatet Finale!

Superior Division / Kategoria Superiore Matchday 9 / Java e 9-të: October 28, 2006 / 28 tetor 2006: FT DINAMO - FLAMURTARI 2-1 Redi Jupi 9\', Poci 93\'/ Kuci 90\' FT TEUTA - ELBASANI 1-0 Lako 77\' FT LUFTËTARI - SHKUMBINI 1-0 Shenaj 59\' FT BESA - TIRANA 1-2 Nallbani 67\'(og / ag)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.841Z

Një Milan "full" italian!

Mbërritja e Mario Balotellit është vetëm fillimi i një rizgjimi te klubi i Milan. Këtë vit, me përfshirjen në skuadër t El Shaarawyt, Niang dhe De Sciglio është ulur disi mosha mesatare e ekipit, i cili përpara njihej si "ekipi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.696Z

EUFT nis sezonin e ri te regjistrimeve per studime full time

Sezoni i ri i studimeve nis kete muaj ne Universitetin Evropian te Turizmit (EUFT) me dy programe te vecanta studimore, universitet me kohe te plote gjate fundjavave qe eshte nje risi ne Shqiperi dhe mastera. Universitet me kohe te plote ne fundjave Jemi mesuar qe studimet universitare gjate fundjav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

Berisha i përgjigjet Ramës: Unë jam gjysh full-time, ti gjysmë-burrë

Unë jam një gjysh me kohë të plotë, ndërsa ju jeni një gjysmë-burrë. Në këtë mënyrë iu përgjigj kryeministri Berisha deklaratës së Ramës se është koha që ai të lërë politikën dhe vendi të rilindë përmes qeverisjes së PS. Zëdhënësja e selisë blu Laura Vorpsi në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.406Z

Albanian Cup (Full-Time)/ Kupa e Shqipërisë (Final)

3rd Round, Game 1/ Turi i 3-të, ndeshja e parë: Group 1 / Grupi i parë: FT TURBINA - ELBASANI 2-0 Andi Shtrepi 36\', Uka 48\' FT SKËNDERBEU - DINAMO 2-3 Ngjela 15\', Frashëri 71\'/ Qorri 6\', Gudjabi 9\', Bajrami 16\'(og/ag) FT KASTRIOTI - BESA 3-0 Ziambo 63\', Abazaj 65\', Kalari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.439Z

“Full-hajni" duhet të dorëhiqet!

Titulli i këtij shkrimi është parulla e protestuesve në Tiranë, të cilët vazhdojnë të shprehin shqetësimin e tyre për vjedhjen e 7 milionë dollarëve të Bankës së Shqipërisë. Veprimtarë të shoqër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama