Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.591Z

Mosha po bën të veten edhe për Jude Law (FOTO)

Ai ka dalë me disa nga femrat më të bukura në botë dhe është cilësuar si një nga meshkujt më të pashëm në planet. Por duket se mosha po bën të veten tek 39 vjeçari Jude Law, që është fotografuar dje ndërsa notonte në St.Tropez, në të famshmin Club 55. Aktori duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.242Z

FOTOT/ Ja çfarë ndodh kur dehen elefantët

Këto foto komike tregojnë se çfarë ndodh me disa elefantë të rinj, që kanë konsumuar një frut, që jep efektet e konsumimit të alkoolit. Fruti i marulës ka efekt intoksikues dhe këta elefantë nuk qëndrojnë dot në këmbë. Fotot janë realizuar nga Ross Couper në Afrikën e Jugut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.394Z

FOTOT/ Dhe ylli i mbrëmjes është Helen Flanagan

Helen Flanagan di si të vjedhë vëmendjen e të gjithëve. Modelja dhe aktorja britanike ishte ylli i mbrëmjes në ballon e organizuar nga The Mirror për mbledhjen e fondeve të bamirësisë në Mançester.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.550Z

FOTOT/ Fermeri ndërton një helikopter nga skrapi

Miqtë e tij i thanë se ai kurrë nuk do e ngrinte në ajër. Por fermeri kinez, Li Housheng, 52 vjeç, nuk u dorëzua në përpjekjen e tij për të ndërtuar një helikopter me skrap. 52- vjeçari e nisi punën vitin e shkuar dhe pas shumë përpjekjesh, ai arriti që ta ngrejë helikopterin &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.267Z

FOTOT/ Ja se çfarë ka humbur Eddie Murphy!

Ajo është bërë e famshme jo vetëm për shkak se ka qenë gruaja e aktorit të njohur, Eddie Murphy, por edhe për trupin fantastik. Nicole Murphy është fotografuar në plazhet e St. Barts, në formë të shkëlqyer. 46- vjeçarja është nënë e pesë fëmijëve, por ka ditur që të ruaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.147Z

FOTOT/ Të tjera poza topless nga Rihanna për Vogue

Vazhdojnë të publikohen të tjera foto të nxehta nga seti që realizoi këngëtarja Rihanna për revistën Vogue, edicioni brazilian. I gjithë seti do dalë në shitje në maj, ndërkohë që Rihanna nuk është shfaqur kurrë më e nxehtë se në këto foto.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.959Z

FOTOT/ Shkëndije Mujaj, poza erotike me një çifteli

Shkëndije Mujaj vazhdon të provokojë, vetëm se këtë herë ka zgjedhur një çifteli për pozat e nxehta. Këngëtarja është irrituar nga kritikat ndaj saj, duke u përgjigjur se njerëzit mund të thonë çfarë të duan, por nuk i kanë të pasmet e saj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama