Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.250Z

Publikohet A Head Full of Dreams nga Coldplay

Është publikuar albumi i shtatë me radhë i grupit britanik të rokut alternativ, Coldplay, i titulluar "A Head Full of Dreams". Albumin, për të cilin është paralajmëruar të jetë krejt ndryshe prej tingujve romantik të "Ghost Stories", adhuruesit e grupit mund ta gjejnë që nga sot (4 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.055Z

Besa- Kastrioti sfida eshte full options

Besa zhvilloi nje stervitje shumegoleshe perballe Gramshit 7-2 te Kategorise se Dyte ne Kupen e Shqiperise por ndaj Kastriotit te Superliges me 7 pike aq sa kavajasit trajneri Perparim Daiu eshte i bindur se do te jete nje tjeter histori. Humbja 3-1 ne Ballsh javen e kaluar dhe per me teper sinja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.146Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.145Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno si gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.486Z

Projektohet "Maria full of grace" i Joshua Marston

Sonte Festivali i të Drejtave Hapet sonte edicioni IV i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit për të Drejtat e Njeriut. Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi me kinemanë e saj ftojnë deri më 3 tetor publikun të ndjekë një program të pasur me filma artistikë dokumentarë, 37 gjithsej ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.140Z

LG prezanton TVme te madh ne bote3 D Full Led

TIRANE- LG Electronics prezanton modelin 72-inc 72LEX9 televizorit me te madh ne bote 3D Full Led. I gjere 149.9 cm dhe i gjate 101.6 cm 72LEX9 do ti lejoje shikuesit te shohin aksione ne madhesi reale ne nje imazh mrekullisht te paster. 72LEX9 kombinon fjalen e fundit ne cilesine e figures 3D te LG

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.143Z

Rama ironizon mesazhin e Berishës: Të punojë gjysh full time!

TIRANË- Kryesocialisti Rama ironizon një mesazh të kryeministrit Berisha dërguar qytetarëve shqiptarë nëpërmjet telefonave celularë. Me sa duket ky sms ka shkuar edhe në celularin e kreut të PS-së, i cili shkruan se si sugjerim i ka pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama