Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.055Z

Besa- Kastrioti sfida eshte full options

Besa zhvilloi nje stervitje shumegoleshe perballe Gramshit 7-2 te Kategorise se Dyte ne Kupen e Shqiperise por ndaj Kastriotit te Superliges me 7 pike aq sa kavajasit trajneri Perparim Daiu eshte i bindur se do te jete nje tjeter histori. Humbja 3-1 ne Ballsh javen e kaluar dhe per me teper sinja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.146Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.145Z

Berisha, SMS Ramës: Çfarë më sugjeron? Rama: Puno si gjysh full time

Tiranë- Sëbashku arritëm shumë. Gjetëm një vend jashtë Nato-s, me rradhë për viza, me rroga e pensione mjerane e me mungesa në drita, ujë, rrugë, shkolla e investime. Sot vendi ka ndryshuar shumë, por kemi ende per të bërë. Mirëpres sugjerimet tuaja për mandatin e ri tek 067209941

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.486Z

Projektohet "Maria full of grace" i Joshua Marston

Sonte Festivali i të Drejtave Hapet sonte edicioni IV i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit për të Drejtat e Njeriut. Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi me kinemanë e saj ftojnë deri më 3 tetor publikun të ndjekë një program të pasur me filma artistikë dokumentarë, 37 gjithsej ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.140Z

LG prezanton TVme te madh ne bote3 D Full Led

TIRANE- LG Electronics prezanton modelin 72-inc 72LEX9 televizorit me te madh ne bote 3D Full Led. I gjere 149.9 cm dhe i gjate 101.6 cm 72LEX9 do ti lejoje shikuesit te shohin aksione ne madhesi reale ne nje imazh mrekullisht te paster. 72LEX9 kombinon fjalen e fundit ne cilesine e figures 3D te LG

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.143Z

Rama ironizon mesazhin e Berishës: Të punojë gjysh full time!

TIRANË- Kryesocialisti Rama ironizon një mesazh të kryeministrit Berisha dërguar qytetarëve shqiptarë nëpërmjet telefonave celularë. Me sa duket ky sms ka shkuar edhe në celularin e kreut të PS-së, i cili shkruan se si sugjerim i ka pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.163Z

PDR in full support of Olldashi

The New Democratic Party will support by any means the candidature of the right coalition for mayor of Tirana Sokol Olldashi. This was the declaration that the leader of PDR Genc Pollo made in a prounanciation for media. “He has all chances for success because with the capability he showes as

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama